AMD ne yapmaya çalışıyor?

Görüntü çamur gibi değil neden değil, FSR 2.2 ile DLSS 2.5. 2 karşılaştırdığın zaman, FPS değerleri aynı görüntü değerleri aynı ama NVIDIA'da biraz daha iyi. FSR 3 Ve FMF'nin çalışması için gecikme önleme olması lazım bu gecikme önleme teknolojisi sadece 7000 serisine geldiği için, onda çalışması daha olağan, ama ileride diğer kartlara gelme Ihtimali'de var gecikme önlemenin

FSR 2.2 artık 3.5 ile kıyaslanır. Teknolojiyi hangi şeye rakip olarak değil ne kadar hızlı çıkardığın da önemlidir. FSR 3.0 çıkana kadar Allah bilir DLSS 4 çoktan çıkmış olur. O zaman FSR 3.0 ile DLSS 3.5 mi karşılaştırılacak? Tabii ki hayır, en güncel olan kıyaslanacak. Yapay zeka cekirdeklerinin ise sadece gecikme önleme amacıyla konduğunu halen hiç zannetmiyorum.

FSR 2.2 artık 3.5 ile kıyaslanır. Teknolojiyi hangi şeye rakip olarak değil ne kadar hızlı çıkardığın da önemlidir. FSR 3.0 çıkana kadar Allah bilir DLSS 4 çoktan çıkmış olur. O zaman FSR 3.0 ile DLSS 3.5 mi karşılaştırılacak? Tabii ki hayır, en güncel olan kıyaslanacak. Yapay zeka cekirdeklerinin ise sadece gecikme önleme amacıyla konduğunu halen hiç zannetmiyorum.

Ben öyle demedim tam olarak FSR 2.2 DLSS 3.5 ile asla ve asla kıyaslanamaz.

Oldu ben Intel 1. Nesil ile 4. Nesil aynı diyeyim o zaman

NVIDIA'da problemli geçen bir de RTX denemek için RTX 3070'li sistem topladım driverları güncelledim boştayken %100 kullanıyordu ekran kartını DDU ile kaldırıp sürüm düşürdüm anca öyle düzeldi.

Örnek mesela NVIDIA'da olan mavi ekran sorunlarının %90'ı driver alakalı bu fanboylar ne yaşıyor anlamıyorum bir türlü.

Hocam siz giderek Daha'da AMD'ye kızışmaya başlıyorsunuz. Sorununuz yokken böyle bir konu açmanız fanboylara malzeme dışında hiçbir şey vermez.

Gitsin alsın 4060 8 GB o VRAM'la anca 1 sene sonra havada zıplar.

Bir de sürümden ziyada ne kadar sürede kaç oyuna gelecekği'de önemli, isterse DLSS 20 olsun 70 oyunda olunca ben ne anladım.

Ben öyle demedim tam olarak FSR 2.2 DLSS 3.5 ile asla ve asla kıyaslanamaz.

Oldu ben Intel 1. Nesil ile 4. Nesil aynı diyeyim o zaman
Dediğimi anlamadınız ama. FSR 3.0 ve DLSS 4 aynı anda çıkarsa sizce FSR 3.0 halen DLSS 3.5 ile mi kıyaslanmalı? Dediğim gibi çıkış tarihi de en az yenilik kadar önemlidir.

Dediğimi anlamadınız ama. FSR 3.0 ve DLSS 4 aynı anda çıkarsa sizce FSR 3.0 halen DLSS 3.5 ile mi kıyaslanmalı? Dediğim gibi çıkış tarihi de en az yenilik kadar önemlidir.

Hayır, FSR 3.0 ile DLSS 3 karşılaştırılmalı bu sefer. Çıkış tarihi neden önemli olsun içide yenilik olmadıktan sonra.

Bu düşünce yapısı ile devam ettikçe Nvidia daha çok okşayacak bizi...
Gayette dogru konusmus bu arada. Keske zamaninda 6600 alacagima 2060 alsaydim. Kendiniz sorunsuz kullaniyorsunuz diye bu kartlar sorunsuz olmuyor. Nvidia alinca kafan rahat oluyor bu bir gercek yani. Bos yere tartismaya gerek yok parasi olan insanin AMD ile derdi olmaz. He bugun AMD ekran karti pazarindan cekilse dedigin gibi Nvidia daha cok oksar bizi. Ama driverlar olsun, optimizasyon, stabilite olsun bunlari beceremiyor AMD.

Yeni konular

Geri
Yukarı