AMD neden NVIDIA kartlara FSR getirdi?

Altta blogta yazdıklarımı oku ondan sonra gülücük ile ağlayan surat koy. RX 5700 XT'den RTX 3060 Ti'ye geçen biri olarak yaşadığım deneyimlerimi aktardım. Ayrıca sadece kendi olduğum değil basit bir Google araması yaparak hataları bulabilirsin. Bir insana "komiksiniz" deyip laf söylemeden önce o kişinin deneyimlediği tecrübeyi yaşaman gerekir.

Bloğu okuyamayacağım, yazanlar WattMan hatası bu hatası falandır, evet yazılım konusunda çok iyi bir fima olmayabilir ama "bozuk sürücüler" demeniz saçma. Bu sorunları 1000 insandan 1'i belki yaşıyor.

Çünkü AMD adam gibi adam. F/P ürün satmaları yetmiyormuş gibi Nvidia'nın eski ekran kartılarına DLSS getiriyor. Beton yetmez vallahi.

Bloğu okuyamayacağım, yazanlar WattMan hatası bu hatası falandır, evet yazılım konusunda çok iyi bir fima olmayabilir ama "bozuk sürücüler" demeniz saçma. Bu sorunları 1000 insandan 1'i belki yaşıyor.
Blogu okumayacaksan yorum da yapma tamam mı? Hiç değilse mesajımı alıntılama. Burada AMD fanboyları uğraşacak hiç halim yok. Bir şey bilmiyorsunuz işin komiği bir şey bilmediğinizi de bilmiyorsunuz. Hiçbir markanın fanboyu olmayın.

Blogu okumayacaksan yorum da yapma tamam mı? Hiç değilse mesajımı alıntılama. Burada AMD fanboyları uğraşacak hiç halim yok. Bir şey bilmiyorsunuz işin komiği bir şey bilmediğinizi de bilmiyorsunuz. Hiçbir markanın fanboyu olmayın.

Hiçbir markanın haterı olmadığım gibi fanboyuda değilim. Sürücü hatası aldığım için bir markayı kötülemiyorum mesela, sana da öneririm.
@Shadow Ryzen sizin bir hater olduğunuzun göstergesi de (AMD neden FSR'ı NVIDIA kartlara açtı?) konusunda gelip sürücü hatası diye markaya sallamanız.

Hiçbir markanın haterı olmadığım gibi fanboyuda değilim. Sürücü hatası aldığım için bir markayı kötülemiyorum mesela, sana da öneririm.
@Shadow Ryzen sizin bir hater olduğunuzun göstergesi de (AMD neden FSR'ı NVIDIA kartlara açtı?) konusunda gelip sürücü hatası diye markaya sallamanız.
Markaya sallamıyorum. Sürücü bölümüne sallıyorum. Blogu okusaydın anlardın zaten.

Kullanıcıların dikkatini çekmek için olduğunu düşünüyorum. FSR teknolojisi, DLSS kadar iyi olmasa da reisin düşünmesi yeter. Nvidia'dan göremediğimiz desteği, AMD ekran kartı kullanmadığımız hâlde AMD'den görmek ekran kartı alırken daha çok düşünmemize sebep olabilir. Bende öyle oldu da, sizi bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her konuda mesajınız var. Bilmediğiniz konulara bile sallıyorsunuz ondan sallıyorum size. Sana diyorum ki yaşadığımı oku en basitinden forumda şu aramayı yap;
Bundan sonra cevap bile yazma gereksinimi duymuyorum sana. Göz ardı edeceğim. Umarım yaşadığım sorunları yaşarsın da anlarsın.

Ne sallıyorum? Bu forumda asla yapmadığım şey bilmediğim şeyler hakkında konuşmak, örnek at diyorum atamıyorsun, göz ardı et cevap de verme. Saçma sapan iftiralar atacak kadar düşük biriysen ben muhatap olmam senle zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı