AMD Phenom II X6 1100T için Anakart Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Ben bir iki hafta içerisinde bilgisayarı komple değiştireceğim, ekran kartı olarak HD 6850 Toxic edition şu anda var, işlemci olarak AMD Phenom II X6 1100T düşünüyorum. Şimdi sorular:
1 - Anakart olarak ne tavsiye edersin?
2 - RAM olarak ne tavsiye edersin? Bir de AMD Triple channel olmuyormuş diye duydum neden acaba?
3 - Sence bu işlemci beni 3-4 sene idare edebilir mi?
4 - Tavsiye edeceğin anakart, ram, bendeki ekran kartı ve düşündüğüm işlemci ile wow'u önümüzde çıkacak en az 2 ek paket boyunca beni en yüksek ayarlarda oynayabilir miyim?

1. Uygun fiyatlı, performanslı ve çok kaliteli bileşenlere sahip bir anakart dersen sana MSI tavsiye edebilirim: TeknoBiyotik: MSI 870A-G54 AMD 870 AM3 DDR3 ATX Anakart - Anakart - PC Bileşenleri
2. RAM Tavsiyem CL değeri düşük en az 1333 MHz 4 GB Kit. AMD’de Triple Channel yok, Intel’in en son mimarisi Sandy Bridge’de de yok. Ama Dual Channel varken gerek de yok…
3. Rahatlıkla 3 yıl kullanırsın. Ama artık teknoloji o kadar hızlı ilerliyor ki 3 yıl sonra neler olur bilinmez.
4. WoW oynamak için öyle ahım şahım bir ekran kartına gerek yok. Bırak 2 ek paketi, 22 ek pakete kadar yolu var ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı