Çözüldü AMD R7 200 Bulanık Görüntü Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

326001

Kilopat
Makaleler
4
Herkese merhaba, bu bilgisayarımda görüntü çok net değil. Aygıt yöneticisinde sadece R7 2000 series var. Eskiden Intel yazan bir şey vardı. Görüntünün net olmamasını buna bağlıyorum, bütün drivler özel olarak bir yazılımcı kurdu ama gene gözükmedi. Ne yapabilirim? @Recep Baltaş @Bora Dere

Ekran Görüntüsü (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu rehberle HD Graphics'i açıp VGA kabloyu anakarta takıp deneyebilirsin:

Deneyip geliyorum hocam çok sağ olun ama, sanırım ben bu sürücüyü temiz kurulum yapılmadan önce kurmuştum. Bir daha kurayım mı?
Mevcut sürücünüz güncel değil. Buna güncelleyip öyle Auto tuşuna basın.

Hocam, hayatımda en hızlı Technopat kullandığım gün bugün herhalde. Bir sizin konuya bir benim konuya ışık hızıyla yazıyorum. :D
Bu akşam sadece iki konuya bakıyorum, sakin takılıyorum. Normalde bir gecede 20-30 konuya bakıp mesaj atıyorum, sorun çözüyorum :)

Var mı gelişme?

Son düzenleme:
Bu akşam sadece iki konuya bakıyorum, sakin takılıyorum. Normalde bir gecede 20-30 konuya bakıp mesaj atıyorum, sorun çözüyorum :)

Var mı gelişme?
Hocam, yeniden başlattı. Şimdi yüklüyor. Ekran çok tuhaf oldu yeniden başlatınca, normal mi? Çözünürlük 1024x768 oldu, yazılar büyüdü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı