AMD R9 390 Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lawyer23

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda sistem toplayacağım. Böyle bir sistem topladım, 600W güç kaynağı koydum ama yeter mi yetmez mi emin değilim.

Gtx 970 ile R9 390 arasında çok gidip geldim. Sizce Gtx 970 mi tercih etmem lazım?

Bir de herkes beta sürücüde olduğundan bahsediyor tamam da sonuçta bu kart çıktı ve satılıyor. AMD neden performansını tam gösteren sürücüyle çıkartmasın ki kartını? Sonuçta herkes beta olduğunu bilmek zorunda değil ne kadar farkedecek ki yeni sürüm güncellemesi? Bu konu hakkında da bilgilendirirseniz sevinirim.

aaamd.PNG

Güncel.

Güncel.

R9 390 daha iyi bir kart dostum. Ve sistemimiz güzel olmuş alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Seçtiğiniz güç kaynağı 12V kanalından 540W değer veriyor yani rahatlıkla yetecektir.

Bu sistemleri topladığınız site neresidir acaba link atabilir misiniz? Baktığım her sitede msi r9 390 1400 tl ama arkadasin sistem topladığı yerde 1200 gayet iyi bir fiyat yakında ben de o karttan alacağım.

Bu sistemleri topladığınız site neresidir acaba link atabilir misiniz? Baktığım her sitede msi r9 390 1400 tl ama arkadasin sistem topladığı yerde 1200 gayet iyi bir fiyat yakında ben de o karttan alacağım.
Sinerji Bilgisayar'dan topladım ama 1200 değil hocam fiyatı. KDV dahil değil fiyatı o. Normalde 1400 TL.

AMD ekran kartında sürücü desteği ne durumda? Kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi? Yeni çıkan bir oyunda Nvidia'ya nazaran bir sorunla karşılaşılıyor mu?

AMD ekran kartında sürücü desteği ne durumda? Kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi? Yeni çıkan bir oyunda Nvidia'ya nazaran bir sorunla karşılaşılıyor mu?
Diğer bilgisayarımda AMD var. Oynadığım Her oyunda Nvidia daha erken çıkartıyor. AMD daha geç çıkartıyor. 1 Haftayı bile bulabiliyor. Herhangi bir sorun çıktığı olmadı. Olsa bile güncelleme ile düzeltirler. Mesala AMD GTA 5 sürücüsünü 1 gün geç çıkarmıştı. Pek önemi de yok açıkçası. Oyun inene kadar sürücü çıkıyor.

Diğer bilgisayarımda AMD var. Oynadığım Her oyunda Nvidia daha erken çıkartıyor. AMD daha geç çıkartıyor. 1 Haftayı bile bulabiliyor. Herhangi bir sorun çıktığı olmadı. Olsa bile güncelleme ile düzeltirler. Mesala AMD GTA 5 sürücüsünü 1 gün geç çıkarmıştı. Pek önemi de yok açıkçası. Oyun inene kadar sürücü çıkıyor.
Sürücü çıktığında herhangi bir sorun olmuyor sanırım. Siz 970 ile 390 arasında hangisini önerirsiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı