AMD Radeon 20.1.1 Driver Sonrası FPS Düşüşü

NITRO

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar AMD Radeon yeni driver yayınladı. Henüz bu sabah full grafiklerde minimum 61 FPS'de oynadığım oyun şu an minimum 35 FPS'yi gördüm. 35-50-80 FPS arası oynayıp duruyor. Eski sürüme döneceğim bana soracak olursanız sakın yükseltme yapmayın rezil bir Update olmuş.
Edit: Eski sürüme geri döndüm ve FPS düzeldi.
Adsız.png

Son düzenleme:
Bu kadar FPS farkı yaratacak kötü bir driverı piyasaya sürmeden önce hiç mi test etmiyorlar aklım almıyor. Umarım en kısa sürede düzeltirler.
Büyük ihtimalle diğer sorunlara odaklanırken FPS konusunu unutmuşlar. Büyük ihtimalle 19.12.3 sürümünde kalacağım.

Büyük ihtimalle diğer sorunlara odaklanırken FPS konusunu unutmuşlar. Büyük ihtimalle 19.12.3 sürümünde kalacağım.
Haklısınız, yalnız internette girdiğimde yeni çıkan driverdan bir önceki olarak 19.12.2 olarak görünüyor ''3'' ü ben mi göremiyorum yoksa ekran kartı farklı olabilir bu yüzden mi sürüm farkı var?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı