RX580 driver güncellemesi sonrası FPS düşüşü

Arends14

Kilopat
Daha fazla  
RX580 ekran kartı kullanıyorum ve AMD Radeon Software adlı uygulamayla birlikte driverlara güncelleme gelmiş. Uygulama adına adrenalin Edition gelmiş ve 22.6.1 adlı güncellemeyi yaptım ve Valorant, League of Legends gibi çok fazla gereksinim istemeyen oyunlarda bile FPS'im 0'lara düşüyor sebebi ne olabilir? Sistem geri yükleme yaptım güncelleme ve uygulama silinmiş ama oyundaki FPS düşüşüm hala sabit. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
RX580'e verilen her güncelleme kartın performansını düşürdüğü için verilmiyor olabilir, karta sahip olan bir arkadaşım hem güncel sürümünü kurup hem de eski sürümünü kullanıp sonuçları benimle paylaşmıştı, sonuçlar gerçekten çok garipti ve eski sürüm yeni sürümden daha iyi ve daha performanslıydı.
Eski sürüm kurmanızı tavsiye ederim.

Eski sürüm olarak Pro Edition kullanıyordum ama geri yüklememe rağmen eski FPS'imi yakalayamıyorum. En basitinden League of Legends ve Valorant'ta 144 FPS rahatça alabiliyorken şu an League of Legends'ta ortalama 40 FPS alıyorum. İnternetten "best AMD settings for Gaming" ayarlarını yaptıktan sonra FPS'im biraz arttı ama hala eskisi gibi değil. Yapabileceğim bir şey var mı?

Geri
Yukarı