AMD Radeon 20.5.1 guncellemesi

VRAM kapasitesi arttı, işlemci GHz temel frekans da çalışmaya başladı. Video ve video oyunlarda görüntülerde iyileştirmeler gördüm.

O sorun üreticiye ait, üretici Radeon 520 istediği gibi güçlendirip veya kısabiliyor gücünü. Yani kısaca AMD veriyor ve üretici istediği gibi şekillendiriyor, sonuç AMD yazılımı farklı donanım olarak algılıyor. AMD bunun için yeni donanımlarda üreticileri uyaracaklarını ve verdikleri donanımı kullanamaya teşvik edeceklerini söyledi.

Bu arada istersen 540 sürücüsü indir yine R5 M330 olarak kuracak, 520 ekran kartına destek verilene kadar istediğin modelin güncel sürücünü indir, senin kartı tanıyıp istediği sürücüyü kuruyor.

8172 VRAM 8171 oldu performans ya düştü ya da FPS ölçerde bir sıkıntı var. BF1 ve NFS 2015'i denedim Ultra ayarlarda. İkisinin de ortalama FPS'si aynı ortalama. FPS ölçümde bir sıkıntı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
20.5.1 güncellemesini bugün yaptım.Uygulamasından bakıyorum güncel diyor sitesinden bakıyorum yeni sürüm var.Ayrıca 20.4.2 ile çözdükleri siyah bar sorununu 20.5.1 ile tekrar yaşadım ve eski sürüme döndüm.

20.4 bende her açılışta donanım bulma sesi veriyor. 20.5 yükselttim sorun düzeldi en azından burdan puan aldı.
Evet o bende de var.
20.5.1 OC ile kullanan var mi?
OC yaptigimda hata verip standarta donmem gerekiyor benim.
Dun gece itibariyle 20.7.1 istege bagli surumu geldi. Var midir deneyen ahali?
20.4 bende her açılışta donanım bulma sesi veriyor. 20.5 yükselttim sorun düzeldi en azından burdan puan aldı.
Siz denediniz mi hocam yeni surumu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı