AMD Radeon 530 VRAM 72 MB sorunu

baykont

Decapat
Sevgili arkadaşlar Lenovo ideapad 320 laptop kullanıyorum.
En güncel Radeon uygulaması kurulu.
PC en yüksek performans ayarlarına getirilmiş durumda denetim masası güç seçenekleri BIOS dahil olmak üzere sorunu düzeltemedim.
Win10 Pro kullanıyorum 4 GB RAM mevcut gelelim sorunumuza:
Bilgisayarda iki adet grafik kartı mevcut biri entegre diğeride harici olarak radeon ayarlarımda karşıma çıkıyor.
VRAM 72MB olarak görünüyor . Ekran kartım 2 GB. İkinci ekran kartımı devreye alsam da 72 MB engeline takılıyor.
Ekran katım AMD Radeon 530 2GB bellek bit hızı 3.60. Bu ekran kartının ipini salarsak daha iyi performans alacağımı düşünüyorum.
Dahili ekran kartını devreden çıkarınca diğeri de gidiyor bilginiz olsun.
Cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar dilerim.
gpu.PNG
radeon 2.PNG
radeon 3.PNG
radeon1.PNG
windowns.PNG
dxag.PNG

Sevgili arkadaşlar Lenovo ideapad 320 laptop kullanıyorum.
En güncel Radeon uygulaması kurulu.
PC en yüksek performans ayarlarına getirilmiş durumda denetim masası güç seçenekleri BIOS dahil olmak üzere sorunu düzeltemedim.
Win10 Pro kullanıyorum 4 GB RAM mevcut gelelim sorunumuza:
Bilgisayarda iki adet grafik kartı mevcut biri entegre diğeride harici olarak radeon ayarlarımda karşıma çıkıyor.
VRAM 72MB olarak görünüyor . Ekran kartım 2 GB. İkinci ekran kartımı devreye alsam da 72 MB engeline takılıyor.
Ekran katım AMD Radeon 530 2GB bellek bit hızı 3.60. Bu ekran kartının ipini salarsak daha iyi performans alacağımı düşünüyorum.
Dahili ekran kartını devreden çıkarınca diğeri de gidiyor bilginiz olsun.
Cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar dilerim.Eki Görüntüle 364060Eki Görüntüle 364061Eki Görüntüle 364062Eki Görüntüle 364063Eki Görüntüle 364064Eki Görüntüle 364065
Bende 4gb radeon 530 var gorev yoneticisinde gozukmuyor bile sadece 2 adet r7 graphics var onlar da 512mb

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı