Amd Radeon 5500 Series Driver Sorunu

denedim bu sefer radeon ayarlarını değiştirip Catalyst Control Center'i kuruyor. Ben anlamaım bir şey Win 10 a format attığımda bilgisayarımda ses kayması oluyor win 7 de bu problem yok bi önerisi olan var mı ?
Eski ekran kartı olduğu için windows 7 desteği var. Benim verdiğim sürücü ekran kartının en güncel sürümü.

Eski ekran kartı olduğu için windows 7 desteği var. Benim verdiğim sürücü ekran kartının en güncel sürümü.
İlgilendiğin için teşekkür ederim. Yeni bir bilgisayar alana kadar böyle kullanacağım mecbur. Siz sıkmak istemem ama bir şey sorabilir miyim ? Termal macun çok önemli bir yere mi sahip bilgisayar için aşırı ısınma oluyor da alayım mı termal macun ?

İlgilendiğin için teşekkür ederim. Yeni bir bilgisayar alana kadar böyle kullanacağım mecbur. Siz sıkmak istemem ama bir şey sorabilir miyim ? Termal macun çok önemli bir yere mi sahip bilgisayar için aşırı ısınma oluyor da alayım mı termal macun ?
Verdiğim sürücüyü kurmadan önce DDU ile temizle öyle kur. Fan temizliği yapacaksan termal macun alabilirsin. Isınmayı azaltır.

Erhan bey termal macun bilgisayar için kimi zaman önemsiz birşeymiş gibi görünür, lakin çok önemlidir. Bilgisayarın kullanım durumuna göre düzenli bir şekilde fan ve macun bakımı yapılırsa kulandığımız malzemeler daha az ısınır ve aşınması ona göre daha az olur. Yani sağlıklı çalışır, daha uzun ömürlü olur ve performans kaybı yaşanmaz.

Windows 7 için detsek vermiyoruz. Windows 10'a geçip 16.2.1 sürücüsünü yükleyebilirsiniz:

ATI Radeon™ HD 5550 Drivers & Support | AMD

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum
Win 10 yapsak olur diyon kardeşim ?
Windows 7 için detsek vermiyoruz. Windows 10'a geçip 16.2.1 sürücüsünü yükleyebilirsiniz:

kardeşim yani 5550 yükliyim

kardeşim yani 5550 yükliyim
Selamlar iyi forumlar.
Ekran kartım AMD Radeon 5500 Series driverlerini güncelliyemiyorum kendi sitesinde yada herhangi siteden bulamadım driver güncellerkende HATA 175 ile karşılaşıyorum lütfen yardım.

Not: Amd'nin kendi sitesinde ise benim ekran kartım görünmüyor.

Eki Görüntüle 337178
KARDEŞİM YANİ AMD RADEON HD 5550 Seriesmi kullanalım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı