AMD Radeon 7600M series Windows 7 64 Bit sürücüsü

Jimmy Jerry

Hectopat
Merhaba, AMD ekran kartım var, herhangi bir sıkıntı yoktu ancak bilgisayara format attıktan sonra bu ekran kartını ayarlayamadım. İşlemcinin ekran kartı kullanıyor. Güncel yazılımını falanda indirdim. Aygıt yöneticisinden Intel olanı devre dışı bırakmayı da denedim ancak hiçbir şekilde bu sorunu çözemedim. Bilgisayarın özelliklerinin resmini de gönderiyorum. Lütfen bir açıklama yapabilir misin? Ekran kartımda sıkıntı varsa bilgisayarıma uygun ekran kartı önerebilir misin? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• asda.png
    asda.png
    82,2 KB · Görüntüleme: 214
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, AMD ekran kartım var, herhangi bir sıkıntı yoktu ancak bilgisayara format attıktan sonra bu ekran kartını ayarlayamadım. İşlemcinin ekran kartı kullanıyor. Güncel yazılımını falanda indirdim ancak Windows'un bu sürümünü desteklemiyor hatası verdi, ekran görüntülerini paylaşıyorum. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

44254.png
asda.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan 64 Bit Windows 7 Crimson Edition 16.2.1 Beta sürümünü indirip kurun.

Videoda gösterileni yaptım ancak işe yaramadı. DxDiag'da halen Intel (r) HD Graphics 4000'i gösteriyor.
DxDiag'da ne yazdığının bir önemi yok. DxDiag'da da AMD gözüksün diyorsan Windows 10'a geçeceksin. Ayrıca bu sayede daha iyi GPU seçimi yapabilirsin:

Buradan 64 Bit Windows 7 Crimson Edition 16.2.1 Beta sürümünü indirip kurun.

DxDiag'da ne yazdığının bir önemi yok. DxDiag'da da AMD gözüksün diyorsan Windows 10'a geçeceksin. Ayrıca bu sayede daha iyi GPU seçimi yapabilirsin:

Malasef bu da sorunumu çözmedi, donanımsal bir sıkıntı olmuş olabilir mi? (windows 10'a geçip tekrar denedim yinede düzelmedi)
Pil veya şarj adaptörü arızalandıysa veya stabil çalışmıyorsa güç yetersizliğinden/dengesizliğinden dolayı böyle bir sıkıntı yaşanıyor olabilir mi? (bunu düşünmemin sebebi başlat
çubuğundaki sarj durumunu gösteren simgenin, bilgisayarın fişe takılı olmasına rağmen %87 şarjda göstermesi ve şarj oluyor yazması ama daha fazla dolmaması veya azalmaması)
Bunların dışında sorun tamamen farklı biryerden kaynaklanıyor olabilir mi? Oyunda aldığım fps 100 civarlarıyken şuanki sorun sebebiyle 10-15 fpslerde geziyor.
@Recep Baltaş
Geri dönüş bekliyorum, yardımcı olamayacak misiniz

Son düzenleme:
Malasef bu da sorunumu çözmedi, donanımsal bir sıkıntı olmuş olabilir mi? (windows 10'a geçip tekrar denedim yinede düzelmedi)
Pil veya şarj adaptörü arızalandıysa veya stabil çalışmıyorsa güç yetersizliğinden/dengesizliğinden dolayı böyle bir sıkıntı yaşanıyor olabilir mi? (bunu düşünmemin sebebi başlat
çubuğundaki sarj durumunu gösteren simgenin, bilgisayarın fişe takılı olmasına rağmen %87 şarjda göstermesi ve şarj oluyor yazması ama daha fazla dolmaması veya azalmaması)
Bunların dışında sorun tamamen farklı biryerden kaynaklanıyor olabilir mi? Oyunda aldığım fps 100 civarlarıyken şuanki sorun sebebiyle 10-15 fpslerde geziyor.
@Recep Baltaş
Geri dönüş bekliyorum, yardımcı olamayacak misiniz
Windows 8.1 geçin otomatik yükleyecek eğer yüklemezse ekran kartınızda bir sorun olabilir.

Geri
Yukarı