AMD Radeon 7670 ekranda çizgiler

baybasin

Femtopat
Öncelikle selamlar. Ben 2 gündür bir sorunla karşılaştım Driver Booster adlı uygulamayı kullanıyordum, sürücüyü güncelledim her şey normaldi. Oyunlarda idare edecek FPS alıyordum 90-140 arası ama sonra bir güncelleme geldi, güncelledim. Aygıt yöneticisine baktığım zaman AMD ekran kartının sürücüsü yüklenmemiş olarak gözüküyordu.
İnternetten elle yükleyince de Valorant da ekranda renkli çizgi çıkmaya başlıyor ve 5 6 FPS'e düşüyor. Çözümünü bilen yardımcı olabilir mi? Teste soktum, ekran kartında bir sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar. Ben 2 gündür bir sorunla karşılaştım Driver Booster adlı uygulamayı kullanıyordum, sürücüyü güncelledim her şey normaldi. Oyunlarda idare edecek FPS alıyordum 90-140 arası ama sonra bir güncelleme geldi, güncelledim. Aygıt yöneticisine baktığım zaman AMD ekran kartının sürücüsü yüklenmemiş olarak gözüküyordu.
İnternetten elle yükleyince de Valorant da ekranda renkli çizgi çıkmaya başlıyor ve 5 6 FPS'e düşüyor. Çözümünü bilen yardımcı olabilir mi? Teste soktum, ekran kartında bir sorun yok.

Yine Driver Booster rezaleti.
DDU ile eski kalıntıları silin.
Malwarebytes yükleyip tarama yapın kesin bir şey bulacaktır.
Driver Booster'ı silin bir an önce.

Hemen deneyelim

Hocam tarattım 25 dosya buldu şimdi normal siteden driver indirsem elle sorun çözülür mü yoksa ayrıca bir şey yapmam gerekir mi?
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun ne yapmam gerek.
Aynı sorun devam ediyor değişen hiçbir şey yok

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı