AMD Radeon ayarlari nasıl olmalıdır?

mamibey

Hectopat
Baslikta belirttigim gibi Radeon ayarlarim nasil olmali fazla FPS almak için? Yardimci olursaniz sevinirim.

Ekran kartim: Saphirre Pulse AMD Radeon RX570.

Baslikta belirttigim gibi Radeon ayarlarim nasil olmali fazla FPS almak için? Yardimci olursaniz sevinirim.

Ekran kartim: Saphirre Pulse AMD Radeon RX570.

Kankam bu geçersiz kıl olaylarını yapmayınız benim size tavsiyem bu ayarları yapınız tüm ayarlarda denenmiş onaylanmıştır benim yaptığım ayarlarda daha çok FPS alıyorum.

file:///C:/Users/tatli/Downloads/tech.PNG

file:///C:/Users/tatli/Downloads/tech1.PNG

Kankam bu geçersiz kıl olaylarını yapmayınız benim size tavsiyem bu ayarları yapınız tüm ayarlarda denenmiş onaylanmıştır benim yaptığım ayarlarda daha çok FPS alıyorum.

file:///C:/Users/tatli/Downloads/tech.PNG.

file:///C:/Users/tatli/Downloads/tech1.PNG.

Saolun hocam deneyeceğim.

file:///C:/Users/tatli/Downloads/tech.PNG.

file:///C:/Users/tatli/Downloads/tech1.PNG.

Attiginiz link acilmadi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Saolun hocam deneyeceğim.

Attiginiz link acilmadi.

Hocam özür dilerim şimdi atacağım linkte arkadaşın yaptığını yaparsan FPS'n artacaktır şüphen olmasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Geri
Yukarı