AMD Radeon dahili ekran kartı kullanılmıyor

aliardas111

Decapat
Merhaba, ilk fotoğrafta görüldüğü gibi R5 grafik kartı hem güç tasarruf hem de yüksek performans için aynı çıkıyor ama laptopumda 2 ekran kartı var, diğeri APU değil yani daha güçlü R5 grafik kartı, 0.5 GB diğer ekran kartı olan 535DX 2 GB ekran kartı daha güçlü, peki neden 1. fotoğrafta yüksek performans yazan yerde o çıkmıyor? Yardım edin lütfen oyunlarda da R5'i kullanıyor o yüzden FPS düşük geliyor nasıl düzeltirim acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    39,4 KB · Görüntüleme: 55
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    12,1 KB · Görüntüleme: 43
Hocam, sürücü ve Windows güncel durumda mı?

Bende AMD Radeon 6470M var sürücü ayarlarından bir programı ya da exe yi yüksek performansa aldığım zaman kullanıyor ama hâlâ senin sorunun gibi güç tasarrufunda ve yüksek performansda APU olanı gösteriyor.
Benim gibi exe yi yüksek performansa çek sürücü ayarlarından o zaman çözülmesi lazım.

Bende AMD Radeon 6470M var sürücü ayarlarından bir programı ya da exe yi yüksek performansa aldığım zaman kullanıyor ama hâlâ senin sorunun gibi güç tasarrufunda ve yüksek performansda APU olanı gösteriyor.
Benim gibi exe yi yüksek performansa çek sürücü ayarlarından o zaman çözülmesi lazım.
nasıl yapacağım peki exe yi?

Geri
Yukarı