AMD Radeon eski sürücüye nasıl dönülür?

Adrenalin 2020 Edition gelince hevesle bir şekilde kurmuştum. Kurduğumdan beri FPS sorunları, drop sorunları yaşadım. Bazı oyunlara girerken başlangıçta direkt olarak oyunun çöktü, sistemi yeniden başlatmak zorunda kaldım. Eski sürücüye dönmek istiyorum. Nereden indirebilirim?

AMD'nin bu yazılım sorunundan bıktım artık cidden. Sırf bu sebepten ötürü NVIDIA tercih etmeliydim.
Bu güncellemeden sonra ramin de bi farklılık oldumu öncekine göre daha fazla kullanım gibi

Boşda yüzde 10 tek başına işlemcimi kullanıyordu. O takılma olayları da gaming modda ayarlar var Chill vs onların bir kaçını kapatınca düzeliyor. Ama onları kullanamayacaksan ne önemi var. Görüntüyü çok kötü bozuyor açınca. Şuan kurulum bitti rahatım. <3

bende yükledim lolde ekran kitleniyordu hiçbişey yapamıyordum surekli ses çıkarıyordu onceki sürümünüde bulamadım malasef sistem geri yükledim şuan kafam rahat

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı