AMD Radeon grafik ayarları nasıl olmalı?

alper9335

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. AMD Radeon Oyun>Global ayarlar kısmındaki Tüm Grafikler sekmesi nasıl olmalı? Burada bilmediğim ilk kez gördüğüm bir çok bölüm var, bunları ne yapmam lazım, örnek bir ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

Not: Sürüm olarak 19.9.3 sürümünü kullanıyorum.

Alakası yok benim en son güncellemeyi yaptığımda oyunlarda daha fazla kasmaya neden oldu whql yazanı indir onlar denenmiş oluyor
Hocam kendin amd nin sitesinden veya başka sitelerden upgrade/performance graph ına bakabilirsin. Her zaman yükselmiştir. Sana sadece sıkıntılı driver gelmiştir ki olabilir. O yüzden önceki güncellemeye geri dön diye bir şey var. Bu arada bütün driverlar bir test aşamasından geçer

Herkese iyi akşamlar. AMD Radeon Oyun>Global ayarlar kısmındaki Tüm Grafikler sekmesi nasıl olmalı? Burada bilmediğim ilk kez gördüğüm bir çok bölüm var, bunları ne yapmam lazım, örnek bir ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

Not: Sürüm olarak 19.9.3 sürümünü kullanıyorum.
Ekran kartın RX 5700 veya XT ise görev çubuğundaki simgeye sağ tıkla kaliteyi seç oyun profilinden. Ayrıca Radeon Overlayi kapatmanı öneririm takılma yaşamak istemiyorsan.
FPS senin için önemliyse performansı da seçebilirsin.

Hocam kendin amd nin sitesinden veya başka sitelerden upgrade/performance graph ına bakabilirsin. Her zaman yükselmiştir. Sana sadece sıkıntılı driver gelmiştir ki olabilir. O yüzden önceki güncellemeye geri dön diye bir şey var. Bu arada bütün driverlar bir test aşamasından geçer
Ben denenmiş derken test edilmiş sorunsuz çalışanı söylemek istedim bazen önerilen güncellemelerle birlikte hatalarda gelebiliyor

Ekran kartın RX 5700 veya XT ise görev çubuğundaki simgeye sağ tıkla kaliteyi seç oyun profilinden. Ayrıca Radeon Overlayi kapatmanı öneririm takılma yaşamak istemiyorsan.
FPS senin için önemliyse performansı da seçebilirsin.

RX 590 Nitro+ Ekran kartım. Bu kart içinde yapabilir miyim dediğini? Ben sadece oyun oynuyorum arada dizi film izliyorum ama çoğunlukla oyun için kullanıyorum. Birde Radeon overlay nerede bulamadım ben.

RX 590 Nitro+ Ekran kartım. Bu kart içinde yapabilir miyim dediğini? Ben sadece oyun oynuyorum arada dizi film izliyorum ama çoğunlukla oyun için kullanıyorum. Birde Radeon overlay nerede bulamadım ben.
Olur.
Radeon Overlay'ı burdan kapatabilirsiniz.
1574452791413.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı