AMD Radeon HD 6570 Sürücü Güncelleme Sorunu

Hybrid Theory

Megapat
Makaleler
5
Yer
İzmir
İyi forumlar. PowerColor Radeon HD 6570 ekran kartını ve Windows 10 Pro sürüm 1909 sürümünü kullanıyorum. AMD'nin kendi sitesinden indirdiğim Crimson Edition 16.2.1 beta sürücüsünü kullanıyorum, çünkü görebildiğim kadarıyla en güncel sürümü buydu. Aynı şekilde uzun bir süre bu sürücüyü kullanmama rağmen sürekli "yeni sürüm mevcut" bildirimi geliyor ve tabii ki ben de güncellemek için tıkladığımda başta sorunsuz devam ediyor ama sonrasında hata - 175 alıyorum. Yani herhangi bir şekilde sürücüyü güncelleyemiyorum. Hatta DDU ile sürücüyü kaldırdım, kendi sitesinden tekrar indirdim kurdum ama sonuç gene aynı. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• technopat.jpg
    technopat.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 186
  • technopat 2.jpg
    technopat 2.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 180
  • technopat 3.jpg
    technopat 3.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 179
Yani evet sana yetiyorsa kullan bu kartı bi driver için yeni ekran kartına para vermek mantıksız.
Ya aslında yetmiyor pek, zaten değiştirmeyi de düşünüyorum ama esas olay (tahminimce ve 3-5 araştırmamla) sürücüden dolayı mavi ekran alıyorum. Bununla alakalı yeni konu açmam daha doğru olurdu ama bu sorunu halledebilseydim gerek kalmazdı.

Ekran kartı için de yine konu açmayı düşünüyorum ama şu an alamayacağım için onu alabileceğim zaman açacağım. Neyse teşekkürler yine de.

Bu karta sahip olduğunuza göre diğer bileşenleriniz de büyük ihtimalle pek iyi değil. Pek bir yükseltme yapılabileceğini zannetmiyorum sisteminize.

Kullanmış olduğunuz karta büyük ihtimalle yeni güncelleme gelmiyordur. Güncelleme yapmamanız yeterli olacaktır kanımca. :)

Konu yine yeni donanım almaya gidiyor. :D
Bu karta sahip olduğunuza göre diğer bileşenleriniz de büyük ihtimalle pek iyi değil. Pek bir yükseltme yapılabileceğini zannetmiyorum sisteminize.
Eklediğim fotoğraflarda sistemim belli oluyor ve evet maalesef iyi değil ama ileriye dönük olması açısından aklımda iyi bir ekran kartı almak var. Ha darboğaz vs. tabi ki olacak ama en azından yarın bir gün yeni sisteme geçtiğimde şundan bundan kısıp ekran kartını şişirmek istemiyorum. Mesela Ryzen 3 2200G ile iyi bir ekran kartı kullanmak var, Ryzen 5 2600 ile kullanmak var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı