AMD Radeon HD 6650M Sürücü sorunu

ziya

Kilopat
GTA V oyununda çoğu dokuların etrafında mavi görüntü hataları vardı. Yabancı forumlarda okudum, ekran kartı üreticisinin sitesinden GTA V için optimize edilmiş sürücüleri bulup indirince sorunu çözülmüş. O sürücüyü buldum, kendi sürücümü sildikten sonra o sürücüyü kurdum.Şu an aygıt yöneticisin de ekran kartım gözüküyor. Ama Dxdiag' da ve sapphire Trixx' te ekran kartım Intel olarak gözüküyor. Oyunlar oynanmıyor. Sağ tıklayıp Değiştirilebilir Grafikleri Yapılandır dediğimde ise AMD anasayfa adlı bir yer çıkıyor içinde reklam var. Yani hiç bir şekilde değiştiremiyorum ekran kartımı napabilirim yardım eder misiniz?

Ekran siyah oluyor ve bilgisayarı zorla kapatmadan geri düzelmiyor, yani Intel kullanıyor sonucuna varabiliriz sanırım.

Üstteki cevabımı düzenliyemediğim için buraya yazıyorum, intel ekran kartını devre dışı bırakınca 800x 600 çözünürlüğe geliyor, hiç bir şekilde ekran kartı olmuyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı