AMD Radeon HD 8500M/8700M için hangi sürücü indirilmeli?

sellymia0

Yoctopat
Daha fazla  
DDU kullanarak drıverı kaldırdım şu an GPU'um gözükmüyor. Hangi drıverı kuracağım link atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
@GFYT hocam "beğenmedim" atma sebebiniz nedir? Aynı sürücüleri önerdik?

8500-8700M kartının sürücüsü 8750M degil, 8730M'dir.

Ekran kartının modelini seçmedim, önerdiğimiz sürücünün kurulması için HD85xxM veya HD87xxM olması yeterli, dikkat ederseniz aynı sürücü kuruluyor :)

DDU kullanarak drıverı kaldırdım şu an GPU'um gözükmüyor. Hangi drıverı kuracağım link atar mısınız?
Ekran kartının modelini seçmedim, önerdiğimiz sürücünün kurulması için HD85xxM veya HD87xxM olması yeterli, dikkat ederseniz aynı sürücü kuruluyor :)
Bence en güzeli, Windows 10 ise eğer, Windows'un kendi kurduğu WHQL sürücü. AMD'de sorun hala fazla.

Ekran kartının modelini seçmedim, önerdiğimiz sürücünün kurulması için HD85xxm veya HD87xxm olması yeterli, dikkat ederseniz aynı sürücü kuruluyor :)

8730M en stabil calısan sürüm bu kartla, zamanında cok ugrastırdı beni. Linkler aynı mı diye bakmadım açıkçası :)

8730M en stabil calısan sürüm bu kartla, zamanında cok ugrastırdı beni. Linkler aynı mı diye bakmadım açıkçası :)

Ekran kartı serileri için, özellikle aynı ailenin alt kartları için sürücüler ortaktır, mimarileri aynı sonuçta... O yüzden AMD kartlar için sürücü önerirken ben kartın ailesine dikkat ediyorum, aynı sürücüyü kullanıyorlar.

Ekran kartı serileri için, özellikle aynı ailenin alt kartları için sürücüler ortaktır, mimarileri aynı sonuçta... O yüzden AMD kartlar için sürücü önerirken ben kartın ailesine dikkat ediyorum, aynı sürücüyü kullanıyorlar.

Eski kartları anlamak zor, senin yaptıgın en iyisi hocam. Ozellikle eski nesil laptoplarda var bu sorun, tam net bir ismi yok kartların.

Geri
Yukarı