AMD Radeon HD 8570 güncelleme sonrası AMD HD 8550 Oldu

Ömer - CraweL

Hectopat
Daha fazla  
AMD Radeon HD 8570 Ekran kartı olan pc imde ekran kartını güncelleyim dedim. Güncelledikten sonra HD 8550 olmus ve internetten baktım hangisi daha iyi diye neredeyse benim ilk ekran kartı özelligim [HD8570] daha iyi imiş. Bende bunu çözmek için size sorayım dedim . Eski sürümümü nasıl getirebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle birşey mantıksal olarak mümkün değil. Ya önceden yanlış gösteriyordu ya da şimdi yanlış gösteriyor. Nihayetinde kasanın içindeki ekran kartı değişecek değil ya.

Kardesim yalan söyler gibi bi niyetim yok . Kasa gelir gelmez özelliklere baktım HD 8570 Gösteriyordu Güncelledim HD 8550 Oldu . Bendeki sorunu googleye yazdım bi arkadasın daha basına gelmiş , Ona da kimse çözüm olamamıs . Yani böle bi sorun şuan bende var . Nasıl bi sorun bende çözemedim . Ama cok sacma Güncelledikten sonra böle bi sorun kimin basına gelebilir ?

BIOS güncel değilse güncelleyin. En son sürümdeki GPU driverini kurun. Sisteminiz Windows 8.1 değil ise Windows 8.1 kurun. Sorun bana saçma geldi ama yukarıda bahsettiklerimde kesin çözüm olmayabilir çünki sorunun tam olarak neyden kaynaklı olduğunu bilmiyoruz.

"HD 8xxx series" olarak göstermesi normal olabiliyor ama tam olarak "HD 8550" yazması tuhaf olmuş yanlış bir sürücü kurmuş olabilir misiniz ?

JoyToyMe birader bios güncelle biraz karısık tam olarak nasıl yapacagız onu bana bi gösterebilirsen. Sana zahmet _?

Eski ekran kartım 2600 Pro idi. Son güncellemeyi atınca 3600 Series yazmıştı. Performansta artış olmuştu bir sakıncası yok.

Bir arkadaşımda tabiri caizse HD 6510 olduğunu iddia eden bir HD 5550 ekran kartı var. Casper sağolsun etiketleri değiştirmiş. Belki buna benzer bir durum yaşıyor olabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı