i3 12100F sistemde Valorant 300 FPS veremiyor

Artık çok can sıkıcı olmaya başladı paramızla rezil oluyoruz üstüne oyun oynayamıyoruz.

Sisteminizde ben sıkıntı olduğunu düşünüyorum, GTX 1070 R5 3600 ile 200-250 civarı alıyorum ben takdir edersiniz ki sizin sisteminizde çok daha yüksek olmalı. İşlemciniz ısınıp frekans kısıyor olabilir mi?

rx 6500 xt i5 11600k ile 300 fps normal maçta alıyorum ki alıştırmada kim bilir ne olur siateminizde bence sorun var.

Sisteminizde ben sıkıntı olduğunu düşünüyorum, GTX 1070 R5 3600 ile 200-250 civarı alıyorum ben takdir edersiniz ki sizin sisteminizde çok daha yüksek olmalı. İşlemciniz ısınıp frekans kısıyor olabilir mi?

Artık ben de öyle olduğunu düşünmeye başladım ama işlemci 66-70 derece arasında geziyor daha üstünü daha görmedim.

Artık ben de öyle olduğunu düşünmeye başladım ama işlemci 66-70 derece arasında geziyor daha üstünü daha görmedim.

İşin komik yanı önceki yama da benim sistemim (i5-1135G7 NVIDIA MX350 16 GB RAM) aşırı kasıyor ve input lag sıkıntısı vardı. Şu an çözüldü yağ gibi akıyor.

Arkadaşlar i3 12100F işlemcim, RX6600 ekran kartım, 16 GB RAM var ve Valorant oynarken fotoğrafta gördüğünüz gibi sürekli FPS dalgalanmaları oluyor. Eskiden 300'den aşağıya düşmeyen FPS şu anda 300 görmüyor bile. Neredeyse tüm bakımlarını kendim yapıyorum. Termal macun vs hepsi yapıldı ve temizlendi. Sürücülerim dahil her şeyim güncel. DDU ile kaldırmayı denedim ama yine de aynı sonucu alıyorum. Acaba nerede hata yapamıyorum? Yardımlarınızı bekliyorum.

Valorant'a gelen güncellemelerden kaynaklı. Sisteme göre yine FPS'iniz iyi.

Geri
Yukarı