AMD Radeon R7 240 Driver Kurma

Celil2000

Decapat
Arkadaşlar driver indiricem fakat driver sitesine girince 2 şık var. Hangisi oluyor, yardımcı olur musunuz?
s.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsünde altta ki eski, üstte ki ise güncel olan driver. Release Date başlığı altında tarihleri kontrol edebilirsin sıralamada eski sürümler altta kalıyor

aynı ekran kartı bende var driverini kurarken birden ekran mavi oluyor yamuk beyaz çizgiler çıkıyor öyle kalıyor kurtulmanın tek yolu ise fortmat bilen varmı arkadaşlar doğru driveri seçtiğime eminim

aynı ekran kartı bende var driverini kurarken birden ekran mavi oluyor yamuk beyaz çizgiler çıkıyor öyle kalıyor kurtulmanın tek yolu ise fortmat bilen varmı arkadaşlar doğru driveri seçtiğime eminim
Benzer bir sıkıntıyı bende yaşıyorum fakat ben 530'un driverini kurmak istiyorum benim ekranım ise siyah olup kalıyor bir kaç defa denedim ama nafile. En son format attığımda ise baktım ki radeon ayarları aktif

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı