AMD Radeon R8 M365DX ekran kartı sürücüsü bulamıyorum

R7 M360 olarak buldum ekran kartı bilginizi. Benzer durum bir arkadaşımda da vardı, R7 M440 GPU'su R8 M535DX olarak görünüyordu, maalesef hâlâ kesin bir çözüm bulabilmiş değiliz.

WHQL olanın son sürümünü (20.4.2) kurmayı deneyin.

Kardeşim kartın sürümü r8. senin dediğin sınavda bulduğun sonuç şıklarda olmayınca en yakın olanı işaretlemek gibi bir şey. Yine de teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Kardeşim kartın sürümü R8. Senin dediğin sınavda bulduğun sonuç şıklarda olmayınca en yakın olanı işaretlemek gibi bir şey. Yine de teşekkür ederim ilgilendiğin için.
Sisteminizin teknik özellikleri:
20200728_010309.jpg

İşlemcinizde dahili R6 GPU var, bir de R7 var. AMD sürücüleri değişik, bir kart başka bir kartın modeli gibi gözükebiliyor, arkadaşımın Radeon 530 GPU'sunun hem R7 M440 hem R8 olarak görünmesi gibi. Bunun sınav şıkkıyla alakası yok. Bu durumu ufak bir araştırmayla bulabilirsiniz.

Sisteminizin teknik özellikleri:
Eki Görüntüle 625713

İşlemcinizde dahili R6 GPU var, bir de R7 var. AMD sürücüleri değişik, bir kart başka bir kartın modeli gibi gözükebiliyor, arkadaşımın Radeon 530 GPU'sunun hem R7 M440 hem R8 olarak görünmesi gibi. Bunun sınav şıkkıyla alakası yok. Bu durumu ufak bir araştırmayla bulabilirsiniz.
Gene de HP'Nin sitesinden kurmali. Her ne kadar güncel olmasa da AMD'Nın sorunlarıyla uğraşmamali bir insan.

Gene de HP'nin sitesinden kurmalı. Her ne kadar güncel olmasa da AMD'nin sorunlarıyla uğraşmamalo bir insan.
Bu mesajımda "AMD'nin sitesinden kursun." veya "Oradan kursun, buradan kurmasın." diye bir şey demedim. Kaldı ki, sürücünün kurulacağını zannetmiyorum, muhtemelen "Windows'un bu sürümüyle uyarı değil" gibi bir hata verecek güncel bir Windows kullanıyorsa. Hata vermezse kullansın.

Bu mesajımda "AMD'nin sitesinden kursun." veya "Oradan kursun, buradan kurmasın." diye bir şey demedim. Kaldı ki, sürücünün kurulacağını zannetmiyorum, muhtemelen "Windows'un bu sürümüyle uyarı değil" gibi bir hata verecek güncel bir Windows kullanıyorsa. Hata vermezse kullansın.
Bence vermez ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı