AMD Radeon 23.10.1 sürücüsü yayınlandı

Sistemimde RX6600 ekran kartı var, ben de deneyeceğim ve temiz kurulum yapacağım.

Ben de sistemime yakın zamanda RX6600 bir ekran kartı aldım oyunalrda yüksek FPS olmasına rağmen 200'den 150 FPS'e düşerken drop giriyor sadece FPS azalıyor ama ekranım donuyor
Ekran kartımı başka bir RX6600 ile de denedim sorun aynı ekran kartının arızalı olduğunu sanmıyorum hangi sürücüyü kullandığını ve sorun yaşayıp yaşamadığını söyler misin?

Ben de sistemime yakın zamanda RX6600 bir ekran kartı aldım oyunalrda yüksek FPS olmasına rağmen 200'den 150 FPS'e düşerken drop giriyor sadece FPS azalıyor ama ekranım donuyor
Ekran kartımı başka bir RX6600 ile de denedim sorun aynı ekran kartının arızalı olduğunu sanmıyorum hangi sürücüyü kullandığını ve sorun yaşayıp yaşamadığını söyler misin?
Söylediğiniz problemler bende de var. 23.9.1 sürümüne geri çekince bu sorunlar çözüldü bende.

Milyarlık şirket kullanıcıları rezil ediyor gerçekten. Güncelleme yapsan ayrı bir sorun. Yapmasan ayrı bir sorun. Güncellemeyi geri çeksen ayrı bir sorun. Bu nedir ya.

Son düzenleme:
Sanırım bu güncellemeyi kaldırmış AMD tarafı. Nedenini bilen var mı?
Sürücü kaynaklı evet.

Önemli: Güncellemeyi geri çekmişler. Driver sayfasında son sürüm 23.9.3 olarak gözüküyor ve 23.10.1'in indirme bağlantılarını da kaldırmışlar. Sebebi muhtemelen CS2 VAC ban olayıyla alakalı. Güncelleme zaten kuruluysa geçici olarak Anti Lag ayarlarını devre dışı bırakın veya önceki sürücülere dönün.
Burada açıkladım.

Windows 10'da sorunsuz deneyimlediğim sürücü, Windows 11'de sistem donmasına sebebiyet veriyor. O yüzden; Windows 10'da donmalara sebebiyet veren, Windows 11'de ise sorunsuz çalışan 23.9.3 sürücüsünü yükledim. Bu AMD gerçekten sürücü konusunda trajikomik bir firma.

Bu güncelleme yüzünden CS2'de banlanan oyuncuları tespit edip banlarını kaldıracağı söylendi. En azından ben öyle bir açıklama gördüm.

Geri
Yukarı