Amd Radeon Rx 470 beklemek doğru mu ?

Efe ÇELİKSES

Hectopat
Daha fazla  
Toplama pc konusunda çok uzman değilim öncelikle onu söyleyim. Ama bildiğim kadarıyla Amd Radeon rx 480 sanal gerçeklik için destekliyormuş. Nvidia ise minimum gtx 980 istiyor. Ve bu kez bildiğim kadarıyla amd çok bomba gelecek. Gelelim benim konuya..
Ben bu zamana kadar hep dizüstü kullandım. Yani anlayacağınız bir ekipmanım yok. 2000 tl bütçem var ve monitör ve hoparlör dışında (mikrofona da gerek yok kulaklık mikrofonlu ise) her şey olursa iyi olur (ssd dışında). Ve bu bilgisayardan tek dilediğim 3-4 yıl kasmadan iyi oyunları açacak bir bilgisayar. (Belki de bu yüzden laptopu bıraktım). Lafı çok uzattım çünkü durumumu anlayın diye. Biraz benim fiyata göre sistemler baktım ve sanırım i3 3.7 ghz, 8 gb ram ve gtx 950 li bi sistem olacak gibi gözüküyordu. Taa ki amd yeni ekran kartlarını görene kadar. Zamanım var (hatta bol bol var) acil değil. Sizce beklemeli miyim? Nasıl bi sistem almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı