@CJack60 RX 550 frekans değerleri olarak RX 460 modelinden düşük. Büyük ihtimal performans olarakta daha düşük olacaktır.

RX460 450 TL, RX550 380TL arasındaki 70 TL fark performansa ne kadar yansıyacak? Düşük bütçeli sistem toplayanların işini görecek seviyedeyse E-spor için 1600 TL bandında G4560 RX550 sistem toplanabilir.

@CJack60 RX 550 modelinin oyun performans testleri daha yayınlanmış değil, ben hiç bulamadım açıkçası. Performansı konusunda hiçbir şey diyemiyorum. Acaba R7 360 performansında mı olacak? Böyle bir bir kart olabilir gibi düşünüyorum.
Hocam RX 550 R7 360'den güçlü olmayacak ama birbirine yakın performans sergileyecek.

Ama RX 550 1,7 TF olucak ve LEXA mimarisi 4GB'ı 640 shading units olucak. Peki GTX 750 Tİ'yi geçebilir mi?

RX 550, burada yazıldığına göre 512 Shader'a saahip olacakmış. GTX 750Ti performansında olamaz büyük ihtimalle. Benim tahmin yarı performansın verir GTX 750Ti'yın

TechPowerUp

Hatta bir yerde söylemişlerdi, RX 550 Türkiye'de satışa sunulmaya bilir denmişti. O kart daha çok MOBAA oyuncuları için tasarlanmış. En çok MOBAA oyunu oynayan ülke olarak Çin'de kullanılacak denmişti.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı