Çözüldü AMD Radeon RX 570 Sürücülerini nereden indirebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
AMD'nin sitesine girip yukarıdan drivers&Support kısmına tıklayın. Biraz aşağı inince soldan otomatik Graphics seçili olacaktır zaten sağdan devam edip sırası ile Radeon 500 series - Radeon RX 500 series ve sonrası Radeon RX 570'i seçerseniz karşınıza en güzel Driver kurulum linki gelecektir. Oradan indirebilirsiniz.
AMD'nin sitesine girip yukarıdan drivers&Support kısmına tıklayın. Biraz aşağı inince soldan otomatik Graphics seçili olacaktır zaten sağdan devam edip sırası ile Radeon 500 series - Radeon RX 500 series ve sonrası Radeon RX 570'i seçerseniz karşınıza en güzel Driver kurulum linki gelecektir. Oradan indirebilirsiniz.

Çözüm
Tavsiyem 20.2.1 sürümünü kurun stabil biçimde çalışıyor.

Teşekkür ederim dostum. ( Açıklamalı anlatım için.)

Tavsiyem 20.2.1 sürümünü kurun stabil biçimde çalışıyor.

Ben verim alamadım ondan 2019'a dönmek zorunda kaldım kendi kendine MHz yükselip düşüyordu bir de saçma şekilde oyundan atma sorunu vardı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı