AMD Radeon RX 5700 vs Zotac RTX 2060

5 yıl. Yani şöyle ki büyük oyunların yapımı 5 yıl kadar sürüyor ve aynı zamanda bu bir iş yani firmalar oyun satıp para kazanmak istiyor. Şimdi yapımına başlanan bir oyunun satılması için o dönemdeki ortalama sistemlerde +60 FPS vermesi istenir. 5 yıl sonra 2060 kartında grafik kisman gerekir ki bu zaten pek çok kartta böyle. Metro Exodus oynadın mı herhangi bir sistemde? Sisteme çok yüklenen bir oyun ve şu anda bile kartları zorluyor. 2060 da 5 yıl sonra bu şekilde ağır oyunları full ayarlarda oynatamamaya başlar. Kart bende olduğu için kendi düşüncemi kendi kartım için yazdım.
Anladım teşekürler. Peki son kez soruyorum zotac rtx 2060 mı msi rx 5700 mü msi tek fanlı ve ısınırsa acaba ekran kartının ömrü azalır yıpranır mı? Ayrıca test videolarını izledim rx 5700 bazı oyunlarda rtx 2060'dan önde ama tabi daha iyi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı