Çözüldü AMD Radeon Settings Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berke3333

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sağ tık AMD'nin kendi yazılımına giriyorum hiçbir şey olmuyor ne olduğunu anlamadım. 1 aydan beri böyle neredeyse. DDU ile temiz kurulum yaptım son sürüm güncellemelerini de yaptım ama olmadı. Msi RX 570 ekran kartım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, ben de aynı sorunu yaşıyordum hatta benim de ekran kartım RX 570. Ben Denetim Masası'ndan AMD Radeon'u sildim ve son sürümü indirdim, indirdikten sonra driver kurulumu yaparken sürümü gösteren bölüm gelince altında "Ek seçenekler" yazısına tıklayıp "fabrikasyon ayarları" kutucuğunu işaretleyip yükle dedim ve sorun çözüldü.
Arkadaşlar sağ tık AMD'nin kendi yazılımına giriyorum hiçbir şey olmuyor ne olduğunu anlamadım. 1 aydan beri böyle neredeyse. DDU ile temiz kurulum yaptım son sürüm güncellemelerini de yaptım ama olmadı. Msi RX 570 ekran kartım.
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Çözebilen arkadaşlar var mı? Ayrıca güncelleme sonrası PUBG'de ses alırken de sorun yaşamaya başladım.

AMD Cleanup utility tüm sürücüleri otomatik kaldırır. Bunu yap sonra son sürümü indir temiz bi kurulum yap :)

Deneyeceğim umarım işe yarar teşekkürler 🙏🏻
dediğini yaptım fakat fayda etmedi ...

DDU ile yapıp son sürüme güncelledim olmadı.

Ddu ile yapıp son sürüme güncelledim olmadı.
Son sürüme güncellemeyin. 2 sürüm öncesini kurun. Gelen yeni güncelleştirmede sorun olabilir. Benim eski bilgisayarımda aynı sorun vardı ama benim ekran kartım bozulmuştu.

Bende de aynı sorun var güncel olanını sitesinden indiriyorum fakat arayüzüne giremiyor uygulamayı açamıyorum. Haliyle oyun ayarları da değişti çok düşük FPS'ler alıyorum. Eski olan sürümü yüklediğimde ise CS:GO'da özellikle oyun bozuluyor sanki görüntüler kayıyor iki arada bi derece kaldım PUBG'de 110 FPS alıyordum şuanda 30 FPS alıyorum. Nasıl düzelecek bu sorun
DDU ile kaldırarak denedim baya bi o da olmadı. Ekran kartım RX 570 nitro+ Crossfire yapıyorum. Bu özellikten de mahrum kaldım şuanda☹

Arkadaşlar rapor paylaşır mısınız? Kontrol edelim:

Yav bu sorunu nasıl çözeceğiz bilen yok mu. Çok fazla insanda var. Lütfen yardım edebilir mi bilen birisi?

@Recep Baltaş bize bir yardım edin.
Arkadaşlar rapor paylaşır mısınız? Kontrol edelim:

Rapor nasıl oluşturulup gönderilir bununla ilgili bir yazı vs.. varsa ben yapıp yollayabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı