AMD Radeon Settings Güncelleme Seçenekleri

Keremxx424

Hectopat
Daha fazla  
AMD Radeon Settings'e güncelleme geldi fakat 2 adet seçenek var, biri önerilen diğeri ise isteğe bağlı güncelleme. Hangisini seçmeliyim?

2018.11.18-11.48.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerilen sürücüyü kurabilirsiniz. Diğeri beta veya henüz onaylanmamış sürücü.

Benim tavsiyem önerileni kullanın. Çünkü ben en yeni sürümde kullandığımda bazı oyunlarda Drop gibi problemlerle karşılaşıyordum.

AMD Radeon Settings'e güncelleme geldi fakat 2 adet seçenek var, biri önerilen diğeri ise isteğe bağlı güncelleme. Hangisini seçmeliyim?

Eki Görüntüle 344613
Önerilen sürücüyü kurabilirsiniz. Diğeri beta veya henüz onaylanmamış sürücü.
Benim tavsiyem önerileni kullanın. Çünkü ben en yeni sürümde kullandığımda bazı oyunlarda Drop gibi problemlerle karşılaşıyordum.

Bende her güncelleme sonrasında aynı sorun ile karşılaşıyorum Şu anda yüklü dediği aslında yüklü olmayan oluyor bende genelde önerdiği de eski sürüm bizde yüklü olan beta mı oluyor yani ? daha dün güncelleme yaptım az önce de önceki sürüm için güncelleme var dedi :) kafalar karıştı iyice her gün güncelleme var deyip önceki sürümü öneriyor.

Bende R7 265 var geçen gün güncelleme yaptım bilgisayarı bozdu. 18.9.3 sürümünü kullanıyorum şuan.

Valla bende kafayı yedim şuan 3. defa yüklüyorum arkadaş hangi sürüm yüklesem yeni güncelleme var diyor :/ ne sıkıntı çıkardı AMD driver bezdirdi resmen (yardım lütfen çözermiyoruz öneri istiyoruz :) @Recep Baltaş )

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı