AMD Radeon Software 2020 Edition kurulmuyor - Hata 211

Lactuca Sativa

Kilopat
Herkese selam arkadaşlar, AMD'nin Radeon'a getirdiği Adrenalin 2020 güncellemesini yapmak istiyorum ancak bir türlü başaramadım. Fotoğrafta gördüğünüz 211 kodlu hatayı alıyorum, AMD sorunun izinlerde olduğunu söylüyor ancak ben kurulacağı klasöre her türlü izni vermeme rağmen inatla kurmuyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli mod da ddu ile kaldır sonra cclenearla kayıt defterine temizle sonra sürücüyü kur. Windows 10 kullanıyorsan sorunsuz kurmak içi sürücüyü indirdikten sonra netle bağlantını kes öyle kur arka planda eski sürüm kurmasın.

Bende de aynı sorun var. Bir önceki mesajda ki arkadaşın dediklerini de denedim olmadı. Sen hallede bildin mi bu sorunu ?
Herkese selam arkadaşlar, AMD'nin Radeon'a getirdiği Adrenalin 2020 güncellemesini yapmak istiyorum ancak bir türlü başaramadım. Fotoğrafta gördüğünüz 211 kodlu hatayı alıyorum, AMD sorunun izinlerde olduğunu söylüyor ancak ben kurulacağı klasöre her türlü izni vermeme rağmen inatla kurmuyor. Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Eki Görüntüle 472107

DDU ile eski driver sildim yeni çıkan duvarı yükledim ama radeon ayarları açılmıyor yani hiç kurulmamış hatası alıyorum ekran kartı saphira r7 250x
Sorunu çözen varmı?

Son düzenleme:
S.a arkadaşlar aynı hatayı bende alıyorum buradaki anlatılanların hepsini yaptım ama nafile bu hatayı almaya devam ediyorum. Çözümünü bulan birileri buradan yazarlarsa eğer çok makbule geçecek iyi günler...

Dosya Ekleri

• bandicam 2019-12-13 17-35-21-741.jpg
    bandicam 2019-12-13 17-35-21-741.jpg
    116,8 KB · Görüntüleme: 108
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı