AMD Radeon Software 2020 Edition kurulmuyor - Hata 211

Çözen arkadaşların çözm önerilerini beklemekteyiz..
Kardeşim ben sorunu çözdüm: 211 Hatası sorununu sadece ekran kartının kurulu olduğu yerin diskini sıfırlayarak formatladım. Ve ardından önceden indirmiş olup D diskine atmış olduğum güncel sürücüyü kurdum sorunsuz bir şekilde kuruldu. Çözemeyen arkadaşlar bunu uygulayabilir.

Kardeşim ben sorunu çözdüm: 211 Hatası sorununu sadece ekran kartının kurulu olduğu yerin diskini sıfırlayarak formatladım. Ve ardından önceden indirmiş olup D diskine atmış olduğum güncel sürücüyü kurdum sorunsuz bir şekilde kuruldu. Çözemeyen arkadaşlar bunu uygulayabilir.

Hocam formatın çözdüğünü biliyorum ancak format atmak istemiyorum. Sistem son derece stabil, sırf bu sorun için format atmak çok gereksiz geliyor.

Hocam formatın çözdüğünü biliyorum ancak format atmak istemiyorum. Sistem son derece stabil, sırf bu sorun için format atmak çok gereksiz geliyor.
Valla ne kadar şey yaptıysam düzelmedi her türlü şeyi denedim bu sefer olacak heralde diye ama olmadı bir türlü. Şimdilik sanırım tek çözüm format

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı