AMD Radeon Software açılmıyor

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
Radeon Software açmaya çalışırken açılmıyor. Herhangi bir tepki vermiyor. Ekran kartım Sapphire Pulse RX 590.

Bende de oluyordu sil yükle yap yine olmaz ise format atabilirsin ben öyle yapıyordum. Tabii bazen canı sıkılınca kendiliğinden açılıyordu, tamamen yazılımın keyfine bağlı olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile kaldırıp yeniden yüklemeyi denediniz mi?

Hayır nasıl yapacağım hakkında video izliyordum şu an. DDU ile sürücü kaldırdıktan sonra herhangi bir şey silinir mi?

Bende de oluyordu sil yükle yap yine olmaz ise format atabilirsin ben öyle yapıyordum. Tabii bazen canı sıkılınca kendiliğinden açılıyordu, tamamen yazılımın keyfine bağlı olduğunu düşünüyorum.

Dediğiniz gibi oldu. Açıldı. Fakat şimdi ekran kartım donuyor. PC'yi tekrar başlatmadan düzelmiyor. Galiba DDU ile kaldıracağım.

Windows Update güncelleme yaparsa da olabiliyor. DDU ile ekran kartı sürücüsü silinir. Daha sonra yüklerseniz gelir.

Hayır nasıl yapacağım hakkında video izliyordum şu an. DDU ile sürücü kaldırdıktan sonra herhangi bir şey silinir mi?

Dediğiniz gibi oldu. Açıldı. Fakat şimdi ekran kartım donuyor. PC'yi tekrar başlatmadan düzelmiyor. Galiba DDU ile kaldıracağım.

Dediğim gibi tamamen yazılımın keyfine bağlı bazen canı ister sıkıntısız çalışır bazen oyunda çöker, bazen sağ üstteki kare yazı ekranda kalır gitmez. AMD ekran kartı kullanıcaksanız şansınıza güvenmeniz lazım.

Windows Update güncelleme yaparsa da olabiliyor. DDU ile ekran kartı sürücüsü silinir. Daha sonra yüklerseniz gelir.

Hocam DDU nereden yükleyebilirim?

Arkadaşlar DDU ile sürücüyü kaldırdım. Fakat şimdi driveri kurmaya çalıştığımda bu hatayı aldım.

1692185696350.png

@Yener K. hocam yardım eder misiniz? DDU ile sürücüyü kaldırdıktan sonra AMD Radeon Software de silinmiş.

Son düzenleme:
Zaten silinir. Bunda bir şey yok. Aygıt Yöneticisi'nden kontrol edin. Ünlem işareti falan var mı, Kod 43 falan veriyor mu?

Hocam DDU nereden yükleyebilirim?

Arkadaşlar DDU ile sürücüyü kaldırdım. Fakat şimdi driveri kurmaya çalıştığımda bu hatayı aldım.

Eki Görüntüle 1904942

@Yener K. hocam yardım eder misiniz? DDU ile sürücüyü kaldırdıktan sonra AMD Radeon Software de silinmiş.
Donanımsal gibi. 4 Kere DDU kullandım, hiç birinde bu sorunu yaşamadım.

Geri
Yukarı