Çözüldü Radeon Software açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alestaa

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarıma format atıp temiz kurulum yaptım. Her şey yolundaydı fakat Radeon Software uygulaması açılmıyordu. Aygıt Yöneticisi'nden sürücüyü geri döndürdüm, bu sefer de Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı haline geldi. O sorunuda geri yükleme noktasıyla hallettim fakat şimdi ne yapmam gerek bilmiyorum. Gerekli görselleri aşağıya bırakacağım. Bilgisayarım ASUS X509 DAP Ryzen 3 3250u with Radeon Graphics 4 GB RAM 256 GB SSD Windows 10 Home 22H2.

1681988922070.png

1681988949656.png

1681988972417.png

1681988985995.png

1681989030154.png

Çözüm
Çok karışmış konu yav! Basit iş. DDU ile ekran kartı sürücüleri kaldırmadan önce bu ayarlamaları yap. Sonra DDU tekrar çalıştırıp güvenli mod ile sürücüleri kaldır.
85rw4f8er4f48er4f-jpg.jpg

Sonra bu sürücüyü indir Full Install ile kur.

Sürücü kurduktan sonra wushowhide indir. Resimdeki gibi AMD grafik sürücünü engelle High dedikten sonra işlem tamamla bitsin. Ben engelledim sorun yok aşağıda ki resim gibi.
1682000607147.png

Bu kadar basit sorunu 50 sayfa yazmak gereksiz eğer yapamadıysan TeamViewer indir yardımcı olayım.
Hocam bu olduğuna emin misiniz?
Evet
Çok karışmış konu yav! Basit iş. DDU ile ekran kartı sürücüleri kaldırmadan önce bu ayarlamaları yap. Sonra DDU tekrar çalıştırıp güvenli mod ile sürücüleri kaldır.
Eki Görüntüle 1747991

Sonra bu sürücüyü indir Full Install ile kur.

Sürücü kurduktan sonra wushowhide indir. Resimdeki gibi AMD grafik sürücünü engelle High dedikten sonra işlem tamamla bitsin. Ben engelledim sorun yok aşağıda ki resim gibi.
Eki Görüntüle 1747989
Bu kadar basit sorunu 50 sayfa yazmak gereksiz eğer yapamadıysan TeamViewer indir yardımcı olayım.
Hocam ddu yaptık zaten ama ise yaramadı sorun hala devam ediyor. Driver kurulamıyor.

Konuyu okurken sinir krizi geçirmemek için zor tuttum kendimi. Arkadaşa bir ara custom bir windows 10 kurmasını önerecektim ama sonradan vazgeçtim 😄 Yardımcı olmaya çalışan arkadaşların eline sağlık, umarım arkadaşın sorunu çözülür 🙏🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı