AMD Radeon Software Kendiliğinden Kapanıyor

Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım ve Animasyon
Sadece oyun oynarken oluyor. Belirli bir süre oyunu sorunsuz akıcı şekilde oynuyorum. Sanırım bir anda Software durduğu için oyunda takılı kalıyor.​
Bir de ek olarak GPU Fanları, Software kapalıyken çalışmıyor. (Güncellemeden önce çalışıyordu.)​

Problemin çözümünü buraya da eklerseniz güzel olur, belki başka insanlarda da çıkar görmüş olur çözümü en azından.

[ÇÖZÜLDÜ]​

Sorun Anakart BIOSu güncel olmadığı için software dengesiz çalışıyor. BIOS güncelleyerek istikrarlı çalıştığını farkettim ve kapanma sorunu düzeldi.

İyi günler. 19.2.2 güncellemesini kurduktan sonra benzer bir problem ile karşılaştım. Bende belli periyotlarda oyun ekranı istemeden yırtılıyordu ve "titreme" gibi bir olay söz konusuydu. Ve sadece tek bir oyunda bu durum vardı. Benden başka insanlarda da bu durum vardı ve çözüm olarak 19.2.1 sürümünü kurmak gerekiyor. Maalesef AMD bir sürü eksiğe sahip, kullandığım için pişmanım...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı