Radeon Software sürekli kapanıyor

Storman01

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Radeon, her bilgisayarı kapatıp açmamda sürekli kapanıyor. Tekrar yükleyip indiriyorum. Oyuna girince oyun ilk güzel çalışıyor, sonra ekran donuyor, hiçbir şekilde ekrandan çıkamıyorum. PC'yi yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Vega 11 grafik kullanıyorum. Sorun ne sizce?

Aynı sorunu ben de defalarca yaşadım hocam. Bunun en büyük sebebi, sürücüdür. Sürücüyü tamamen silin. Fakat silerken hiçbir şekilde DDU kullanmayın. Program olarak AMD Radeon Software'i silin. Ardından son sürümü değil, ondan bir ya da iki sürüm öncesini kurun.
Eğer ki yine aynı problem olursa başka sebeplerdir, diyebiliriz. RAM ile alakalı bir problem de olabilir. Veya kullandığınız HDMI veya DisplayPort kablosunda sorun olabilir. Bence sorun tamamen yazılım kaynaklı çünkü ben de sürekli yazılım yüzünden problemler yaşıyorum.

Aynı sorunu ben de defalarca yaşadım hocam. Bunun en büyük sebebi, sürücüdür. Sürücüyü tamamen silin. Fakat silerken hiçbir şekilde DDU kullanmayın. Program olarak AMD Radeon Software'i silin. Ardından son sürümü değil, ondan bir ya da iki sürüm öncesini kurun.
Eğer ki yine aynı problem olursa başka sebeplerdir, diyebiliriz. RAM ile alakalı bir problem de olabilir. Veya kullandığınız HDMI veya DisplayPort kablosunda sorun olabilir. Bence sorun tamamen yazılım kaynaklı çünkü ben de sürekli yazılım yüzünden problemler yaşıyorum
dediginiz şekilde yaptım fakat birkaç gün sonra yine kapandı.ram'den kaynaklı oldugunu düşünmüyorum ram sıfır cünkü.

dediginiz şekilde yaptım fakat birkaç gün sonra yine kapandı.ram'den kaynaklı oldugunu düşünmüyorum ram sıfır cünkü.
Hocam, kurduğunuz sürüm son sürüm müydü? Sürüm yüzünden de olma ihtimali var. Silip bir ya da iki sürüm öncesini kurabilir misiniz? Eğer yine benzer bir şey yaşarsanız maalesef diyecek bir şeyim kalmıyor. Geçmiş olsun...

Geri
Yukarı