Çözüm AMD Radeon Software Warning hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba, dün başıma gelen ve önceki açılmış konularda çözüm bulamadığım için konuyu bilgilendirme amaçlı açıyorum. Adımlar sırasıyla;
1. Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > AMD Ekran Kartınızı bulup özelliklere girin.
2. Özellikler > Sürücü > Sürücü Güncelleştir > Çıkan pencerede bilgisayarımdaki sürücülere göz at diyoruz.
3. "Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver" kısmını seçiyoruz.
4. Uyumlu donanımlar olarak listelenecektir. En üstteki şuan varsayılan sürücü olarak geçiyor. Onun dışında kalan sürücülerden en güncel tarihliyi seçerek sonraki diyoruz.
5. Sürücü otomatik olarak yüklenmiş oluyor. Hatayı tekrar test edebilirsiniz, iyi forumlar.

Merhaba, dün başıma gelen ve önceki açılmış konularda çözüm bulamadığım için konuyu bilgilendirme amaçlı açıyorum. Adımlar sırasıyla;
1. Aygıt Yöneticisi > görüntü bağdaştırıcıları > AMD ekran kartınızı bulup özelliklere girin.
2. özellikler > sürücü > sürücü güncelleştir > çıkan pencerede bilgisayarımdaki sürücülere göz at diyoruz.
3. "bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver" kısmını seçiyoruz.
4. uyumlu donanımlar olarak listelenecektir. En üstteki şu an varsayılan sürücü olarak geçiyor. Onun dışında kalan sürücülerden en güncel tarihliyi seçerek sonraki diyoruz.
5. sürücü otomatik olarak yüklenmiş oluyor. Hatayı tekrar test edebilirsiniz, iyi sosyaller.

Hocam merhaba benim benzeri sorunum var çözemiyorum halla yeni aldığım sistem ekran kartı Sapphire Pulse RX 6600 driverlari kurmak istediğimde belli bir süre geçiyor sonra monitör kendi kendini kapatıyor güncelleme içinde bu sorunu nasıl çözebilirim yardım eder misiniz?

Geri
Yukarı