AMD Radeon'da sürücü bilgilerine nereden bakılır?

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sürümü gösteren bir bölüm vardı. Sürücü güncel mi değil mi hangi sürümde falan gösteriyordu ama artık görünmüyor. Menüdeki her yere girdim ama bulamadım. Nerede olduğunu anlamadım ben mi körüm? Size zahmet yardımcı olur musunuz?

1654963759788.png

Evet bende onu diyorum işte bana söylemiyor o sekmeye atmıyor. Bundan sonra gelen WHQL sürümü var mı varsa atın kurayım ben pek anlamıyorum. Zaten FPS sıkıntısı vardı bir arkadaş WHQL kurmamı önermişti o zamandan beri WHQL sürümü yüklü yeni mi eski mi bilmiyorum.
Bunu komple silin. Gördüğüm kadarıyla 5500 XT kullanıyorsunuz, şunu kurun.

Şuradan işletim sisteminizi seçiyorsunuz ve Adrenalin 22.5.1 Recommended (WHQL) olanı indiriyorsunuz. Kurarken tam kurulum yapıyorsunuz, minimal değil. Ayrıca dediğim gibi öncekini mutlaka silin. Bundan sonra sorununuz düzelmiş ve güncellemeleri denetleyen bir sürücünüz olur.

Şuradan işletim sisteminizi seçiyorsunuz ve adrenalin 22.5.1 recommended (WHQL) olanı indiriyorsunuz. Kurarken tam kurulum yapıyorsunuz, minimal değil. Ayrıca dediğim gibi öncekini mutlaka silin. Bundan sonra sorununuz düzelmiş ve güncellemeleri denetleyen bir sürücünüz olur.

Elle mi sileyim yoksa DDU kullanmaya gerek var mı?

Şuradan işletim sisteminizi seçiyorsunuz ve adrenalin 22.5.1 recommended (WHQL) olanı indiriyorsunuz. Kurarken tam kurulum yapıyorsunuz, minimal değil. Ayrıca dediğim gibi öncekini mutlaka silin. Bundan sonra sorununuz düzelmiş ve güncellemeleri denetleyen bir sürücünüz olur.

Hocam kurdum oldu sağ olun ama sürücüde WHQL yazmıyor diğer sürücüde yanında WHQL yazıyordu.

Son düzenleme:
Elle mi sileyim yoksa DDU kullanmaya gerek var mı?

Hocam kurdum oldu sağ olun ama sürücüde WHQL yazmıyor diğer sürücüde yanında WHQL yazıyordu.
Whql indirin dedim ya hocam neyse problem yoksa silmenize gerek yok sürücüyü.

Yeni konular

Geri
Yukarı