Rehber Desteklenen CS:GO Sürümünü Oynamak: Supremacy

Eğer sırf kasa açıp desenli oynarım diye giriyorsanız bunun için gayet güzel sunucular var uğraşmaya değmez ama eski CS:GO'yu oynamak istiyorsanız deneyin size kalmış bir şey.

Bu rehberi yapan arkadaş eline emeğine sağlık çok güzel olmuş.

[Ayrıca envanteri ayarlayabildiğim float sınırlandıması koymayan bir yer varmı.(En son kullandığım (xplay) float sınırlandıması getirdiği için soruyorum.) ]

Eğer sırf kasa açıp desenli oynarım diye giriyorsanız bunun için gayet güzel sunucular var uğraşmaya değmez ama eski CS:GO'yu oynamak istiyorsanız deneyin size kalmış bir şey.

[Ayrıca envanteri ayarlayabildiğim float sınırlandıması koymayan bir yer varmı.(En son kullandığım (xplay) float sınırlandıması getirdiği için soruyorum.) ]
O özellik Supremacy'de yok diye biliyorum.

Bu işin altəndan bir bit yeniği çıkmasa iyi olur ne de olsa herkes babasının hayrına iş yapmıyor. Ama gerçekten çıkıp sorunsuz şekilde oynarsakta Valve oyunu kapatmasa iyi olur gerçekten özledim CS:GO zamanlarını. :')

Bu işin altəndan bir bit yeniği çıkmasa iyi olur ne de olsa herkes babasının hayrına iş yapmıyor. Ama gerçekten çıkıp sorunsuz şekilde oynarsakta Valve oyunu kapatmasa iyi olur gerçekten özledim CS:GO zamanlarını. :')
Oynayabilirsiniz bit yeniği falan yok, tek sorun başvurular çok geç kabul ediliyor. Oyuna kabul edilecekleri titizlikle seçiyorlar. 1 Aydan fazla bekleyen bile var.

Saçma bir soru, hile açmazsanız ban yemezsiniz bu kadar basit.

Eğer Steam hesabının ban yiyeceğini falan düşünüyorsan tabii ki de yemezsin öyle bir mantık yok.

VAC ban yeme riski var mı hocam, yoksa CS'den ayrı olarak mı çalışıyor oyun.

Sadece CSGO oynamak için de uğraşmaya değmez bence, bir sürü topluluk sunucusu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı