XPrime Titan alınır mı?

Forever897

Hectopat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240521_112610_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240521_112610_Trendyol.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 31
Rahatına çok düşkün biriysen visco minder kullan en pahalı minderler jelli minderlerdir. Daha çok engelli arkadaşlar tekerlekli sandalyelerde kullanır benim dayım da kullanıyor çok memnun. Jelli minderler bile aradaki farkı kapatmaz bence XPrime al derim aradaki farkla minder kullanmanı tavsiye ederim çok daha konforlu olacaktır.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    213,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 2.jpg
    2.jpg
    230,8 KB · Görüntüleme: 30
Rahatına çok düşkün biriysen visco minder kullan en pahalı minderler jelli minderlerdir. Daha çok engelli arkadaşlar tekerlekli sandalyelerde kullanır benim dayım da kullanıyor çok memnun. Jelli minderler bile aradaki farkı kapatmaz bence XPrime al derim aradaki farkla minder kullanmanı tavsiye ederim çok daha konforlu olacaktır.
Konfor konusunda haklısın o şekilde sağlanabilir. Ancak adana gibi sıcak bir yerde yaşıyorum iki ürün de kumaş terletme açısından hangisi daha iyi seçim olabilir veya malzeme kalite dayanıklılığı kısmında hangisi daha iyi olabilir emin olamadim

Konfor konusunda haklısın o şekilde sağlanabilir. Ancak adana gibi sıcak bir yerde yaşıyorum iki ürün de kumaş terletme açısından hangisi daha iyi seçim olabilir veya malzeme kalite dayanıklılığı kısmında hangisi daha iyi olabilir emin olamadim
Kumaş daha konforlu olur fakat daha çabuk deforme olur.Silinmez koku siner sonra bunlar dezavantajları seçim senin ama bu jel olayını kesinlikle tavsiye ederim çünki zaten özelliği cildinle temas etmemesi hava boşlupu oluşturması yani kaba etini terletmez kesinlikle.

Kumaş daha konforlu olur fakat daha çabuk deforme olur. Silinmez koku siner sonra bunlar dezavantajları seçim senin ama bu jel olayını kesinlikle tavsiye ederim çünkü zaten özelliği cildinle temas etmemesi hava boşlupu oluşturması yani kaba etini terletmez kesinlikle.

Jel minderde önerebileceğin marka var mı? Link atabilir misin?
Piyasada çok fazla var kafa karıştırıcı.

Geri
Yukarı