Oyun AMD Raise The Game kampanyası

Ben RX6600 aldım İncehesap'tan 2 oyun kodu da isteyebiliyor muyum arkadaşlar yoksa yalnızca 1 oyun seçme hakkım mı var?

Görsellerle birlikte mail atın İncehesap'a forspoken vermeleri gerekirken Sniper Elite verdiklerini. AMD sistesinde rastgele 2 oyun yazmıyor sonuçta. Koduda veran AMD. O yüzden İncehesap zorluk çıkarmaz. Onları bağlayan birdurum yok.

Görsellerle birlikte mail atın İncehesap'a forspoken vermeleri gerekirken Sniper Elite verdiklerini. AMD sistesinde rastgele 2 oyun yazmıyor sonuçta. Koduda veran AMD. O yüzden İncehesap zorluk çıkarmaz. Onları bağlayan birdurum yok.
Ben kod verir misiniz yazdım sadece dönüş yapacağız dediler. Oyun ismi verip o şekilde mi kod istemeliyim ve 2 oyun alabiliyor muyum ?

Ben kod verir misiniz yazdım sadece dönüş yapacağız dediler. Oyun ismi verip o şekilde mi kod istemeliyim ve 2 oyun alabiliyor muyum?

Aldığınız ekran kartına göre kodu gönderirler sonra AMD sitesinden kodu onaylayıp oyunları sisteme ekliyorsunuz. Ben 6700 serisi aldığım için 3 kredi hakkım vardı 3 oyunuda seçtim 6600 de 2 kredi olur alınan oyunları sectirir büyük ihtimal.

Aldığınız ekran kartına göre kodu gönderirler sonra AMD sitesinden kodu onaylayıp oyunları sisteme ekliyorsunuz. Ben 6700 serisi aldığım için 3 kredi hakkım vardı 3 oyunuda seçtim 6600 de 2 kredi olur alınan oyunları sectirir büyük ihtimal.

Büyük ihtimal bu tablodaki gibi veriyor, rastgele seçtirmiyor. Şimdi farkettim. Bana en sağdaki oyun yerine forspoken verdiler.

1657031362160.png

Büyük ihtimal bu tablodaki gibi veriyor, rastgele seçtirmiyor. Şimdi fark ettim. Bana en sağdaki oyun yerine forspoken verdiler.

Eki Görüntüle 1441890

Evet ben de öyle yazacaktım üşendim arkadaş anlar diye.
Ama alınan oyunlar mi değişti sizin attığınız fotoda evil genius görünüyor ama?
He pardon solda sistem alımlarında diyormuş.

Siz RX 6700 ekran kartını hangi tarihte satın aldınız incehesaptan? Ben 27 mayısta 6600 aldım ve oyunları talep ettim ama mayısta alındığı için kampanyadan yararlanamazsınız dediler firma red etmiş ama kampanya AMD sitesinde 10 Mayıs'ta başladı 13 Ağustos'a kadar.

Siz RX 6700 ekran kartını hangi tarihte satın aldınız İncehesap'tan? Ben 27 Mayıs'ta 6600 aldım ve oyunları talep ettim ama mayıs'ta alındığı için kampanyadan yararlanamazsınız dediler firma red etmiş ama kampanya AMD sitesinde 10 Mayıs'ta başladı 13 Ağustos'a kadar.
Ben de sizinle aynı gün aldım henüz cevap vermediler bana.

Geri
Yukarı