AMD Readon RX 480 Fiyatı Belli Oldu - Ön Sipariş

RX 480'in performansını beğenmezsem veya yine 1200 TL civarına çıkarsa fiyatı 1500 TL'ye GTX 1070 almak çok daha mantıklı. Kargo ücreti ne kadar alıyorlar ürünü Avrupa servisine göndermek için ?

RX 480'in performansını beğenmezsem veya yine 1200 TL civarına çıkarsa fiyatı 1500 TL'ye GTX 1070 almak çok daha mantıklı. Kargo ücreti ne kadar alıyorlar ürünü Avrupa servisine göndermek için ?
Donanımhaber'de Evga anakonusu vardı, onlara sorabilirsin. Ama kartta sorun çıkma ihtimali epey az zaten, bariz fiyat farkı olursa alınabilir Amazon'dan.

O hm denilen ürün kodunu satıcıya yazdırmak falan... Valla uğraşmak istiyorsan kolay gelsin. Ayrıca işlemcide nasıl o kadar kar yapıyorsun? Çünkü 75 euro üstüne %20 kadar kdv biniyor.
ben o vergiyi hiç düşünmemiştim. öyle alırsam daha pahalıya geliyor :D neyse ben en iyisi sadece sıvı soğutma alayım :)

vatan da bir sürü fiyat var onlara da bakın.örnek olarak Screenshot_2016-06-29-18-55-16.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı