AMD Rewards telefon doğrulama kodu gelmiyor

ZortX

Kilopat
Makaleler
5
AMD Rewards'a kayıt olmaya çalışıyorum ancak telefon numaramı girince SMS gelmesi lazım, gelmiyor. Numara doğru, bir nedeni olabilir mi? Saatlerdir bekliyorum ve oyunlarımı artık oynamak istiyorum.

AMD Rewards'a kayıt olmaya çalışıyorum ancak telefon numaramı girince SMS gelmesi lazım, gelmiyor. Numara doğru, bir nedeni olabilir mi? Saatlerdir bekliyorum ve oyunlarımı artık oynamak istiyorum.
1-2 Gün içerisinde hesap aktif oluyor bende de gelmemişti 2 gün sonra denediğimde hesabım olmuştu.

Desteğe doğru konuda talep açın, yardımcı oluyorlar.
Deteğe dün gece yarısından sonra yazmıştım, daha geri dönüş olmadı.
1-2 Gün içerisinde hesap aktif oluyor bende de gelmemişti 2 gün sonra denediğimde hesabım olmuştu.
Evet 1 gün içinde hesabı aktifleştiriyorlar ama hesabımı dün gecenin bi yarısında açtığım için eğer dediğiniz gibi olursa oyun işi taaa Cumartesine kalıyor. Ve zaten günlerdir bu kodu almak için bin bir değişik yola başvurmuştum şimdi kodu girecek yere giriş yapamıyorum :/.

@@ZortX
İşiniz aceleyse üzülerek söylüyorum bu süreç 1-2 hafta sürebilir. Hesap doğrulama işi 2-3 gün sürüyor, oyunların sana gelmesi 1 hafta falan. Eğer çıkmamış olan oyunu seçersen çıkış tarihini beklemen gerek.

@@ZortX
İşiniz aceleyse üzülerek söylüyorum bu süreç 1-2 hafta sürebilir. Hesap doğrulama işi 2-3 gün sürüyor, oyunların sana gelmesi 1 hafta falan. Eğer çıkmamış olan oyunu seçersen çıkış tarihini beklemen gerek.
Vov, bunu bilmiyordum. Bilgilendirdiğin için sağol, zaten AMD aldığıma git gide biraz pişman olmaya başladım, GTX 1050 TI ı bile özletti açıkcası RX 570. Performans olarak çok hoş ama yazılım ve OC konusunda bana baya bi sorun yaratıyor, Youutube dahi sorun çıkartıyor.

@@ZortX
1050 Ti bedava 2 oyun veriyor mu? Ya da %60 daha fazla performans? Evet geç veriyorlar oyunu ama sonuçta orijinal oyunu bedava almış oluyorsun. AMD yazılım konusunda kendini olukça geliştirdi. Aynı fiyata sırf yazılımı daha iyi diye %60 daha az performans veren kartı almazsın. Normal insanlar almıyor en azından.

Telefonuna kod gelmeyenler için uyarı olsun Turkcell ve Telekom hatlara kod çok geç geliyor 1 haftayı bulabiliyor amd rewards mail atmanız gerekiyor maile de 5 günde anca cevap veriyorlar ancak Vodafone hattı bulup hesap açarsanız anında doğrulama kodunuz geliyor bilginize :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı