AMD Rewards telefon doğrulama kodu gelmiyor

ZortX

Kilopat
Makaleler
5
AMD Rewards'a kayıt olmaya çalışıyorum ancak telefon numaramı girince SMS gelmesi lazım, gelmiyor. Numara doğru, bir nedeni olabilir mi? Saatlerdir bekliyorum ve oyunlarımı artık oynamak istiyorum.

Telefonuna kod gelmeyenler için uyarı olsun Turkcell ve Telekom hatlara kod çok geç geliyor 1 haftayı bulabiliyor amd rewards mail atmanız gerekiyor maile de 5 günde anca cevap veriyorlar ancak Vodafone hattı bulup hesap açarsanız anında doğrulama kodunuz geliyor bilginize :D
Destekte kupon kodu diyor ne yazıcaz oraya

@Silinen üye @Steward @Darkisback aynen. Ondan dolayı AMD Steam'de sadece yüzde 14 bir paya sahip. Siz "normal insanlar" rezalet çalışan ve gereksiz karmaşık bir arayüze sahip olan, monitöre OC yapmanın imkansız olduğu, VRAM e OC yaptığın gibi anında bozulması (ekstra başka hiçbir şey yapmadan), hayvan gibi elektrik çeken ve bazı oyunlarda GTX 1050 Tİ ile çok az bir fark olan, ve video kaydetme özelliğini açtığında FPS nin 15 e sabitlendiği, video kayıtlarını bir çöp yığını gibi atıp bırakan, oyunları sisteminize göre optimize etmeyen, Radeon sürücüsünü ve Radeon ekran kartlarını kullanmaktan olağanüstü bir zevk alıyor olabilir, hatta zevke geliyor olabilirsiniz. Sizi gidi sizi AMD fanboyları sizi.
Alt+Z nin ne kadar olağanüstü çalıştığından bahsetmiyorum bile, her neyse zaten çoktan Nvidia fan boyu olmuşumdur AMD fan boylarının gözünde.
Olağanüstü dipnot: HalaThe Division 2 bana ulaşmadı. Ki satıcıya mail göndermeseydim kodlara bile ulaşamazdım.

@Silinen üye @Steward @Darkisback aynen. Ondan dolayı AMD Steam'de sadece yüzde 14 bir paya sahip. Siz "normal insanlar" rezalet çalışan ve gereksiz karmaşık bir arayüze sahip olan, monitöre OC yapmanın imkansız olduğu, VRAM e OC yaptığın gibi anında bozulması (ekstra başka hiçbir şey yapmadan), hayvan gibi elektrik çeken ve bazı oyunlarda GTX 1050 Tİ ile çok az bir fark olan, ve video kaydetme özelliğini açtığında FPS nin 15 e sabitlendiği, video kayıtlarını bir çöp yığını gibi atıp bırakan, oyunları sisteminize göre optimize etmeyen, Radeon sürücüsünü ve Radeon ekran kartlarını kullanmaktan olağanüstü bir zevk alıyor olabilir, hatta zevke geliyor olabilirsiniz. Sizi gidi sizi AMD fanboyları sizi.
Alt+Z nin ne kadar olağanüstü çalıştığından bahsetmiyorum bile, her neyse zaten çoktan Nvidia fan boyu olmuşumdur AMD fan boylarının gözünde.
Olağanüstü dipnot: HalaThe Division 2 bana ulaşmadı. Ki satıcıya mail göndermeseydim kodlara bile ulaşamazdım.
Hayvan gibi elektrik çeken kart diyorsun da, aylık faturana max 5-10₺ yansıyor. VRAM’e OC mu olmuyor? Yaptığın değişiklikleri at da görelim seni yaman delikanlı :) Karmaşık bir arayüz demez mi bir de :) Sen sırf bunları bahane ederek %50-60 daha az kart al tamam mı? :D Division 2 kodları daha dağıtılmadı. Dünyaya daha dağıltılmamış şeyin sana gökten vahiy olarak mı gelmesini bekliyorsun?

Bahsedilen kart RX 570. R9 serisinden bahsedilmiyor burada. Sonuçta RX 570'e para veren de sendin. İki oyunun verilmesi geç kaldı diye bu kadar kasma. Elbet verilecek. Koskoca firma gidip senin oyununa göz dikecek değil. Sürücüleri de gayet düzgün :) Bence yol yakınken RX 570'ini satmaya çalışıp canın GTX 1050 Ti'ne geri dön.

Hayvan gibi elektrik çeken kart diyorsun da, aylık faturana max 5-10₺ yansıyor. VRAM’e OC mu olmuyor? Yaptığın değişiklikleri at da görelim seni yaman delikanlı :) Karmaşık bir arayüz demez mi bir de :) Sen sırf bunları bahane ederek %50-60 daha az kart al tamam mı? :D Division 2 kodları daha dağıtılmadı. Dünyaya daha dağıltılmamış şeyin sana gökten vahiy olarak mı gelmesini bekliyorsun?
VRAM e OC olmuyor demedim. The division 2 nin Steam de yayınlanmamasından dolayı kodun nereden geleceği hakkında bir bilgi verilmemesi. GTX 1050 TI a geçeceğim de demedim, özletiyor dedim, ki hâlâ arkasındayım.
Bahsedilen kart RX 570. R9 serisinden bahsedilmiyor burada. Sonuçta RX 570'e para veren de sendin. İki oyunun verilmesi geç kaldı diye bu kadar kasma. Elbet verilecek. Koskoca firma gidip senin oyununa göz dikecek değil. Sürücüleri de gayet düzgün :) Bence yol yakınken RX 570'ini satmaya çalışıp canın GTX 1050 Ti'ne geri dön.
Bahsettiğim kart RX 570 tabi ancak aynı zamanda Radeon ailesinden de bahsediyorum, ayrıca zaten RX 570 i hâlâ geri iade edebilirim?
Ayrıca olaya madem bu kadar hakimsiniz; monitöre nasıl her oyunda OC yapabileceğimi, yeniden oynatı açtığımda oyunu 15 FPS den kurtarmayı, bazı video tiplerinde ekranın yarısını tam göstermemesini, video kayıtlarını daha düzenli hale getirmeyi ve son olarak mining için en az elektrik tüketimine en yüksek performansı vericek ayarların fotoğrafını atarsanız memnun kalırım.
Ayrıca dediğim konularda haklıyım, siz belko yıllardır Radeon kullanıyor olabilirsiniz ama benim bakış açımdan haklıyım. Niye babanızın firması gibi savundunuz hâlâ anlayamadım, hisseniz falan mı?

Adamlar sana 1000 liraya neredeyse bütün oyunları ultra ayarlarda 60 FPS ile oynatabilecek kart yapıyor. Sen ise burda milleti fanboylukla suçluyorsun. Çıkart cebinden 1000 TL daha, Nvidia al. Kimsenin fanboyluk yaptığı yok. Bütçen neyse ona göre kart alırsın.

@@ZortX

Ulaşmaz çünkü oyun ayın 15'inde çıkıyor. Sitede yazıyor zaten. Dediğim gibi, git RX 570 ekran kartını ikinci elde sat onun yerine 1050 Ti al. Aynı fiyata %60 daha az performans. İşte rüyalarımı süsleyen kart(!)
Niye durup durup aynı yerden vurmaya çalışıyorsun onu anlayamadım?
Ayrıca Steam'de yayınlanmayan bir oyunun Steam'den mi yoksa Uplay'den mi hediye edileceği hakkında bir bilgi yoktu.
Ayrıca dediğim gibi olaya madem bu kadar hakimsiniz, sorunlarımın çözümünü bulunda ben de AMD yi savunabileyim?

sadasd.png

Niye durup durup aynı yerden vurmaya çalışıyorsun onu anlayamadım?
Ayrıca Steam'de yayınlanmayan bir oyunun Steam'den mi yoksa Uplay'den mi hediye edileceği hakkında bir bilgi yoktu.
Ayrıca dediğim gibi olaya madem bu kadar hakimsiniz, sorunlarımın çözümünü bulunda ben de AMD yi savunabileyim?
Sizinkisi bir sorun değil, sabırsızlık. Kimse çıkmayan oyunun hangi hesaba geleceğini bilemez. Kimse sizin sorununuzu çözmek zorunda da değil. Burası bir forum ve insanlar içinden geldiği için yardımcı oluyorlar. Ayrıca AMD'nin sizin savunmanıza ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı