AMD Rewards telefon doğrulama kodu gelmiyor

ZortX

Kilopat
Makaleler
5
AMD Rewards'a kayıt olmaya çalışıyorum ancak telefon numaramı girince SMS gelmesi lazım, gelmiyor. Numara doğru, bir nedeni olabilir mi? Saatlerdir bekliyorum ve oyunlarımı artık oynamak istiyorum.

@@ZortX
Durup durup aynı yerden vurmaya çalışıyorum çünkü dediğim şeyler mantıklı. Araştırma yapmadan boş yere telaş yaptığını düşünüyorum. Oyunların nereden ve ne zaman çıkacağı yazıyordu. Çıkmış oyunlarda da "kodunuz hazır olduğu an verilecektir" yazıyor. Bedava sistemi biraz yavaş çalıştığı için firma eleştirmek mantıksız.

Çünkü firma böyle bir kampanya yapmasa "neden yapmadınız" denmeyecekti. Yaşadığınız sorunların da çoğu bilgisizlikten. Hız aşırtma yapmayı bilmiyorsanız kartınız bozulur. Her kart için bu geçerlidir.
1050 Ti'den daha fazla güç çekiyor ama aradaki bu fark size hiçbir şey kazandırmaz. Oyun sırasında %100 güç tüketimi oluyor, günde 24 saat oyun oynamayacaksınız dimi? Kısaca size ne lazımsa o kartı alın. Bana aynı paraya daha fazla performans lazımdı gidip RX 570 aldım. Asıl 1050 Ti alan adam fanboydur çünkü rakip bile değiller.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı