AMD RX 560X en uyumlu sürücü hangisidir?

Bhurachu

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba ve iyi forumlar. Geçtiğimiz senenin ortalarına doğru Acer Nitro modelinden AN515-43 serisini satın aldım. Ekran kartı olarak RX560 X kullanıyor başlıkta belirttiğim gibi. İlk dönemlerinde gayet sorunsuz ve performans açısından problemsiz bir şekilde devam ederken düşüncesizce bir hata yaptım ve ekran kartı sürücülerini güncelledim. Güncelleme sonrası FPS düşmesi vs gibi problemleri olmayan dizüstü bilgisayarımın FPS düşmesi yemediği oyun kalmadı neredeyse (Valorant, GTAV, R6, Witcher 3 vb). Benimle aynı problemleri ya da sürücüleri kullanan ve stabil bir sürücüde kalabilen birisi varsa ve yardımcı olabilirse çok memnum olurum. Tekrardan iyi forumlar.
Not: Şöyle ilginç bir durum var; oyunların grafiklerini yüksek ayarlara çektiğim zaman FPS bir miktar daha stabil hala geliyor ama kasma ve drop olayı devam ediyor.

Şu anda kullandığım sürüme almadan önce en son sürümüne güncelleyip aynı denemeleri yapmıştım ve işin saçma yanı hiç drop olmaması gereken uygulamalarda bile drop sıkıntısı olmuştu. Sonrasında eskiden kullandığım sürümlerden birine geçirdim. Şimdilik sürekli kullandığım oyunlar ve uygulamalar için biraz daha stabil kalabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı