Hepsiburada'da aynı telefon numarasını kullanan hesaplardan birini silinirse diğeri de silinir mi?

SessizOyuncu35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikinci bir hesap açmayı düşünüyorum Hepsiburada'da. Yeni açacağım hesapta aynı numarayı kullanmak istiyorum. eski hesapta da aynı numara kayıtlı oluyor. Ancak ben eski hesabı silersem yeni hesabım da silinir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır tabii ki. İkisi birbirinden bağımsız olduğu için silinmez.

Bir başkası şikayet var sitesinde farklı Gmail aynı numarayi kullanan hesaplarımdan birini sildim kullandığım hesap da silindi bize böyle bir şey söylenmedi diye mesaj yazmış ondan merak ettim hocam. Teşekkür ederim :)

Bir başkası şikayet var sitesinde farklı Gmail aynı numarayi kullanan hesaplarımdan birini sildim kullandığım hesap da silindi bize böyle bir şey söylenmedi diye mesaj yazmış ondan merak ettim hocam. Teşekkür ederim :)

Başka bir şey yaptı herhalde. Gerçekten %100 emin olmak için Hepsiburada'nın müşteri temsilcilerine site üzerinden ya da arayarak ulaşabilirsiniz.

Başka bir şey yaptı herhalde. Gerçekten %100 emin olmak için Hepsiburada'nın müşteri temsilcilerine site üzerinden ya da arayarak ulaşabilirsiniz.

Yani ben kullanmadığım bir Gmail adresini eski hesaba kaydedip silme talebinde bulundum. Yeni hesap açarken şu anki Gmail'i girerek açtım en iyisi eskisini silip yenisini sonra açmak hocam. Bir de silince alt tarafta "hesap silme talebiniz alındı 20 gün sonra hesabınız silinecektir" diye bir yazı belirdi. İkinci hesapta silinme durumu olsaydı şu anki yeni hesabımda da o yazının çıkması gerekirdi. Sanirim dediğiniz gibi başka bir şey yapmışta olabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı