AMD RX 6700 XT tanıtıldı

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 3B
Tek istediğim şey 3600 ile darboğaza uğramaması.
1080p çözünürlükte darboğaz yapacak elbette, bu kart RTX 3070 ayarında, yer yer geçiyor da.

Ekran kartının mining performansı düşük olsa da, karaborsacılara önlem yok. Karaborsacılar sürekli kazanacaklarını biliyorlar çünkü GDDR6 üretimindeki sorun yüzünden bu kartlar sınırlı sayıda üretiliyor. Sadece hazır sistemlerde satılınca da bir şey değişmiyor da adam alıyor, ekran kartı hariç tüm parçaları satıp yine kar ediyor.

Stok stok stok. Bu yıl duyduğumuz en büyük sorun "mining" yapanlar yüzünden stok oldu ve olacak. Stok sorunu olduğu için maşallah büyük teknoloji marketleri fiyatı güzel yükseltiyor.

Stok stok stok. Bu yıl duyduğumuz en büyük sorun "mining" yapanlar yüzünden stok oldu ve olacak. Stok sorunu olduğu için maşallah büyük teknoloji marketleri fiyatı güzel yükseltiyor.
Tek sorun miningciler değil karaborsacılar da sorun çıkarıyor. 6-7 bin TL'ye aldığı kartı hiç kullanmayıp 2. elde 10-11 bin'e satıyorlar. GDDR6 bellek üretim sorunu da cabası, kartlar yeterli seviyede üretilmiyor da.

Dilerim ki mining performansı yerle bir olsun oyun performansı arşa çıksın😂 mining için alanların ellerinde patlasın, oyun için alanların yüzleri gülsün.

Artık "Keşke almasaydım bu işlemciyi" diyecek kısma geldim. Yeter.

Ryzen 3. neslin tekli çekirdek gücüyle 1080P için RTX 3060 ve gelecek 6600 XT, 6500 XT, 3050 Ti gibi kartlar daha uyumlu olur. Bunların da RTX 2060/5600 XT seviyesinden güçlü olacağını düşünürsek üzülmeye gerek yok. 2K monitöre geçilirse daha güçlü kartlara da yükseltilir rahatlıkla.

Geri
Yukarı