AMD RX Vega 64 Alınır Mı?

Dostum RTX çöp. Bunu Nvidia da biliyor. Siz hala daha burada insanlara RTX kart aldırmaya çalışıyorsunuz.
Bunu başka yerde söyleme aman diyeyim sana gülerler.

RTX kartlarının neresi çöp anlamadım. RTX 2070 yerine iki tane Vega 64 önermek biraz saçma açıkçası 5600TL yerine adam 247TL daha koyar RTX 2080 alır.

MSI Nvidia GeForce RTX 2080 Ventus 8GB OC 256Bit GDDR6 Fiyatı

Tek Vega 64 almak ise mantıklı yani konu sahibi alabilir.

Bunu başka yerde söyleme aman diyeyim sana gülerler.

RTX kartlarının neresi çöp anlamadım. RTX 2070 yerine iki tane Vega 64 önermek biraz saçma açıkçası 5600TL yerine adam 247TL daha koyar RTX 2080 alır.

MSI Nvidia GeForce RTX 2080 Ventus 8GB OC 256Bit GDDR6 Fiyatı

Tek Vega 64 almak ise mantıklı yani konu sahibi alabilir.

Şöyle ki, çöp demeyelim ama RTX teknolojisi Nvidia'nın hayal ettiğinin yanına bile yaklaşamadı. RTX ile birlikte performans arttırmayı umuyorlardı, tam tersi kartların performansı gözle görülür şekilde düştü. İnsanlar açmıyorlar bile. 2070 ve 2060 için ışın izleme açılması tavsiye bile edilmiyor. Oynayabildiğiniz oyunu rahat oynayamamaya başlarsınız deniyor. He bir ekran kartı yerine asla iki ekran kartı alınmasını önermem, evet. ama RTX teknolojisi var diye tonla para gömmeyi de doğru bulmuyorum 2000 serisine. Bence onun ücret aralığında alınacak olan 1000 serisi bir ekran kartı çok daha verimli olur.

Şöyle ki, çöp demeyelim ama RTX teknolojisi Nvidia'nın hayal ettiğinin yanına bile yaklaşamadı. RTX ile birlikte performans arttırmayı umuyorlardı, tam tersi kartların performansı gözle görülür şekilde düştü. İnsanlar açmıyorlar bile. 2070 ve 2060 için ışın izleme açılması tavsiye bile edilmiyor. Oynayabildiğiniz oyunu rahat oynayamamaya başlarsınız deniyor. He bir ekran kartı yerine asla iki ekran kartı alınmasını önermem, evet. ama RTX teknolojisi var diye tonla para gömmeyi de doğru bulmuyorum 2000 serisine. Bence onun ücret aralığında alınacak olan 1000 serisi bir ekran kartı çok daha verimli olur.
Abi agzina saglik. Bana tercuman oldun resmen.

İnternette detaylıca araştırdım, ROG Strix serisinin PCB’sinde VRM’lerin üzerindeki termal ped, VRM’lere tam temas etmiyormuş. Haliyle VRM’ler yer yer 80-90 dereceleri görüyor. Bu sorun düzeltildi mi bilmiyorum açıkçası. Alacak kişilerden birisi bilgilendirirse iyi olur cidden.

Geri
Yukarı