AMD RX Vega 64 Alınır Mı?

RX VEGA 64 suan 2000 TL daha ucuz iken gidip RTX 2070 alinmamali. Fakat VEGA 64 almadan once ısınma ve guc tuketimi goz onunde tutulmali.
Aralarında dağlar kadar fark yok, biraz daha ekleyip yeni nesilin ve ışın izlemenin faydalarından yararlanmak için RTX 2070 almak daha doğru olur. Ayrıca RTX 2070 Vega 64'ten biraz daha güçlü bir kart.

2800 lira fiyat iyi geldi bana. GTX 1080'e çok yakın bir kart. Freesync monitörlerinde ucuz olması sebebiyle fiyatından dolayı tercih edilebilir. Ancak gözün daha yükseklerdeyse sen bilirsin.

O fiyata çok iyi bir kart. GTX 1080 ayarında bir kartınız olacak. Birde 144Hz, FreeSync bir monitörle çok iyi bir oyun deneyimi yaşarsınız. Yalnız Güç tüketimi fazla PSU'nuz kaç watt ? veya alacak mısınız ?

Aralarında dağlar kadar fark yok, biraz daha ekleyip yeni nesilin ve ışın izlemenin faydalarından yararlanmak için RTX 2070 almak daha doğru olur. Ayrıca RTX 2070 Vega 64'ten biraz daha güçlü bir kart.
Dostum bak simdi. RTX 2070 almaktansa bu fiyata PSU yeterli ise gidip 2 tane RX VEGA 64 alip crossfire yapabilir.

Dostum bak simdi. RTX 2070 almaktansa bu fiyata PSU yeterli ise gidip 2 tane RX VEGA 64 alip crossfire yapabilir.
Artık çoğu oyun CF desteklemiyor ve desteklese bile stabil çalışmayabiliyor. O yüzden her zaman tek kart daha iyidir. Ayrıca iki tane Vega 64 önermenin mantığını anlamadım. İki tanesi 5600TL yapıyor daha demin RTX 2070'e pahalı demiyor muydun? RTX 2070'in fiyatı 3300TL.

2070 her ne kadar ışın izleme teknolojisini desteklese de an itibariyle önerilmiyor ışın izleme için. Karttan alınan performans çok düşüyor çünkü.

Yapılmamalı. Elektrik tüketimi iki katına çıkıp performans yaklaşık 1.3-1.4 katına çıkıyor. Çok verimsiz işlemler SLI ve Crossfire. Elektrik zammıyla birlikte çok yüksek faturalar gelir.

Artık çoğu oyun CF desteklemiyor ve desteklese bile stabil çalışmayabiliyor. O yüzden her zaman tek kart daha iyidir. Ayrıca iki tane Vega 64 önermenin mantığını anlamadım. İki tanesi 5600TL yapıyor daha demin RTX 2070'e pahalı demiyor muydun? RTX 2070'in fiyatı 3300TL.
Dostum RTX cop. Bunu Nvidia da biliyor. Siz hala daha burada insanlara RTX kart aldirmaya calisiyorsunuz.

Geri
Yukarı